AktüelGiresunManşet Üstü

YILIN REKTÖRÜ ATTAR'DAN İLK AÇIKLAMALAR…

Vizyon 2023 Dergisi'nin düzenlediği "2013'ün En'leri" anketinde, ‘Yılın Rektörü’ seçilen Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, düzenlediği basın toplantısında, “Bu ödülü canım evlatlarım öğrencilerime ve cennetten bir köşe olan Giresun’uma ithaf ediyorum” dedi.

Böyle bir ödül almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Attar, yaptığı açıklamada, “Başta İçişleri Bakanımız Sayın Efkan Ala’nın’da katıldığı, siyaset ve bürokrasi dünyasının çok önemli isimlerinin ödüllendirildiği ve bulunduğu böyle bir gecede, Yılın Rektörü ödülüne layık görülmekten dolayı şahsım, üniversitem, öğrencilerim ve Giresun adına gurur ve sevinç duydum” dedi.

f0cde480ff

"ÖDÜLDE, ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIN, ÖĞRENCİLERİN, GİRESUNLULARIN VE BASININ KATKISI VAR"

Başarıların yalnız kazanılmadığını ve aldığı ödülün arkasında ekip ruhu olduğuna işaret eden Attar, şunları söyledi:  “Bu ödülün alınmasında, Giresun Üniversitesinin kısa sürede çok fazla yol almasında ve hızlı gelişiminde emeği ve katkısı bulunan; çalışma arkadaşlarımın, Rektör yardımcılarımın, akademik ve idari personellerimin, öğrencilerimin, tüm Giresunluların ve özellikle zor koşullarda görev yaparak, üniversitemizin çalışmalarının anlatılmasında ve paylaşılmasında büyük katkıları olan siz değerli basın mensuplarının da payı bulunmaktadır. Bunun içinde herkese çok teşekkür ederim. Bu ödül hepimizin, bu ödül tüm Giresun’undur. O yüzden ben bu ödülü, canım evlatlarım öğrencilerime ve cennetten bir köşe olan Giresun’uma ithaf ediyorum”

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir