logo

reklam
02 Ekim 2015

VALİ’DEN TERÖR AÇIKLAMASI

Giresun Valisi Hasan Karahan, bugün Tirebolu-Doğankent Karayolunda devriye görevini icra ederken uğradıkları silahlı saldırı sonucunda yaralanan askerimizi hastanede ziyaret etti. 

VALİ KARAHAN : “VATANDAŞLARIMIZDAN SICAĞI SICAĞINA BİLGİ VERMELERİNİ BEKLİYORUZ”

Yaralı askerimize yapılan ziyaretin ardından, Başhekimliğe geçen Vali Karahan ve beraberindekiler burada bir süre durum değerlendirmesi yaptı.

Karahan, hastanede yaptığı açıklamada; şunları söyledi: “Saat 15.30 sıralarında Tirebolu-Doğankent Karayolu'nun 13. kilometresinde trafik timlerimize terör saldırısı olduğunu düşündüğümüz saldırı gerçekleşti. Olayda şoför olan uzman erbaş arkadaş yaralanıyor. Az önce gördük durumu iyi çok şükür. Arkadaşlarımız devam ediyor operasyona. Takip ediyorlar. Bölgede geniş çaplı arama tarama faaliyetleri olacak. Maalesef bir hafta içerisinde ikinci olay yaşadık. İnşallah tespit edilip gereği yapılacak. Bu olayı gerçekleştirenler gerekli cezaya çarptırılacak. Vatandaşlarımızın ilgisini bekliyoruz ve çok sıcak, anında bilgi vermelerini düşünüyoruz. Çünkü bilgi almalarda gecikmeler oluyor. Bazen bir gün geç bilgi veriliyor. Bunların sıcağı sıcağına olmasını özellikle vatandaşlarımızdan rica ediyoruz.”  

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?