Giresun

VALİ’DEN POLİSLERE ÖVGÜ

Giresun Valisi Hasan Karahan, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşu nedeniyle yayımladığı mesajda, “Milli birliğimizin, demokrasimizin ve bilhassa iç güvenliğimizin bekasını sağlayan en önemli unsurlardan olan Emniyet Teşkilatımızın çağdaş ülkelerin güvenlik kuvvetlerinden geri kalmadan, teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak geliştiğini ve ilerlediğini görmek, mutluluk ve güven vermektedir” dedi.

Karahan mesajında, şu görüşlere yer verdi: “halkımızın emniyet ve asayişi,  huzur ve güveni,   dirlik ve düzenliği için polisimiz bugüne kadar, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğine yönelen her türlü saldırı ve tehdidi büyük bir başarı ile bertaraf etmiş ve bundan sonra da etmeye devam edecektir.

Güvenliğimiz için canla başla mücadele eden ve görevini başarıyla yerine getiren  teşkilat mensuplarına toplumun huzuru için gösterdikleri gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Giresun’un bir huzur şehri olmasında, mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini üstün gayret ve azimle yerine getiren tüm emniyet personelinin bu anlamlı gününü kutlar, şehit olan polislerimize Allah´tan rahmet dileyerek, gazi olanlarımıza da minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Emekli ve görevdeki  tüm polislerimiz ile ailelerine de  sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir