Giresun

VALİ SP’NİN FINDIK SERGİSİNİ AÇTI

Saadet Partisi Giresun İl Başkanlığının merhum Genel Başkan Necmettin Erbakan’ın ölümünün 5. yılı dolayısıyla düzenlemiş olduğu Fotoğraf Sergisi açıldı.

Vali Mustafa Karahan ve İl Emniyet Müdür vekili Engin Bayraktarın da katıldığı fotoğraf sergisinin açılışında bir konuşma yapan İl Başkanı Ömer Öztürk Erbakan Hoca'nın ülkesini ve vatanını çok seven bir dava adamı olduğunu, bir siyasetçinin ülkesi ve vatanı için ne yapması gerekiyorsa sonuna kadar yaptığını söyledi.

Öztürk şunları söyledi; "Erbakan hoca, yaptıkları ve söyledikleri ile bu kutlu davayı Milli Görüş'ü bizlere miras bırakmıştır. Erbakan hoca, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünyanın temellerini atmıştır. Erbakan Hoca, tek başına bu kapitalist ve siyonist sistemin karşısına çıkmış ve onu dize getirmiştir. Yapılamaz, olamaz denilenleri yapmış ve gerçekleri bir bir haykırmıştır. Batılı sistemin gerçek yüzünü ortaya çıkarmış oyunlarını deşifre etmiştir. Sömürücü düzenin tekerine çomak sokmuş ve gidişatı değiştirmiştir. Onun için Erbakan Hoca siyaset sahnesine çıktığından beri acımasızca saldırıya ve haksızlığa uğramış, bir sürü iftiralarla boğuşmuştur. Ama Erbakan Hoca yılmadan, bıkmadan, usanmadan bildiklerini anlatmaya devam etmiştir.

Şimdi bize düşen, onun çizgisinde ve onun önderliğinde Milli Görüş davasına ve Saadet Partisine sahip çıkmak ve safları asla terk etmemektir. Şimdi Milli Görüşte ve Saadet Partisinde birleşme zamanıdır. Şimdi safları sıklaştırma, birbirimizle kaynaşma zamanıdır. Şimdi Hak-Batıl mücadelesinde Hakk'ın yanında olma zamanıdır."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir