logo

reklam
08 Aralık 2016

VALİ KAYMAKAMLAR TOPLANTISINDA UYARDI

Kaymakamlar toplantısı, Vali Hasan Karahan başkanlığında Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde yapıldı.

Toplantının açılışında konuşan Vali Karahan, karla mücadele ve ulaşımda aksamalar olmaması için önlemlerin alınmasını istedi. Karahan, ”Kaymakam arkadaşlarımıza, Özel İdaremize hatırlatıyoruz. Emniyet ve jandarmamız bu işe her daim hazırlıklı, onlar kışla ilgili gerekli tedbirleri değerlendirip, inşallah bir aksama olmadan karla mücadeleyi gerçekleştireceğiz” açıklamasında bulundu.

VALİ KARAHAN, YOL KONTROLLERİNİN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ

Terörle mücadele kapsamında yol kontrollerinin önemini ve istenmeyen olayların önlenmesindeki etkisine de vurgu yapan Vali Karahan “Bu kontrollerin bu şekilde ciddi sıkı tutulması, pek çok istenmeye olayın önlemesinde ve suçluların yakalanmasında çok etkili oldu. Tabii gerek personel açısından, gerek vatandaşın birkaç yerde kontrol edilmesinin verdiği rahatsızlık ve şikâyetler de var. Ama yine de vatandaşımızı canından bezdirmeden, ancak tedbiri de elden bırakmadan bu yol kontrollerine devam edeceğiz” uyarısında bulundu.

 Toplantıda ayrıca Vali Karahan’a; eğitim, sağlık, ulaşım başta olmak üzere devam eden diğer yatırımlarla, il genelindeki emniyet ve asayiş olayları hakkında da ayrıntılı bilgiler sunuldu.

Vali Hasan Karahan başkanlığında yapılan toplantıya; Vali Yardımcıları Recep Uzal, Yüksel Çelik, Barış Demirtaş ve Cahit Karatepe, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı J. Albay A. İhsan Ersoy, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve ilgili kurum amirleri katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?