logo

reklam
02 Temmuz 2017

ALİ HAYDAR ÖNER’E SEVGİ SELİ

Giresun'un önceki dönem valisi, CHP milletvekillerinden Ali Haydar Öner, daha önce geçirdiği rahatsızlığa bağlı olarak tekrar tedavi altına alındı. Öner'in tedavisi Ankara'da sürüyor. 

Öner'in tedavisiyle ilgili ilk bilgi telefon mesajı ve sosyal paylaşım hesabından yapıldı. Giresun'daki tanıdıklarına gelen mesajda, "Sayın Valimiz Ali Haydar Öner, şu anda hastanede çetin bir mücadele vermektedir. Yoğunluktan dolayı telefonlara cevap veremiyoruz. Ancak doktorları, sağlını malatya escort korumak amacıyla ziyareti uygun görmediğinden, destek mesajlarınızı görüntülü veya sesli olarak buradan veya [email protected] üzerinden gönderebilirseniz sizi görmekten mutlu olacaktır. Dualarınızı eksik etmeyiniz lütfen"ifadelerine yer verildi.

Ali Haydar Öner, Türkiye'nin çeşitli ilçelerinde ve Giresun'da uzun dönem kaymakamlık, ardından da valilik görevini sürdürmüş, makamından istifa ederek önce bağımsız ardından da CHP'den milletvekili aday adayı olmuştu. Öner, Çankırı ve Isparta valiliğinden sonra CHP milletvekili seçilmişti. 

Öner, Türkiye'de ve Giresun'da yaptığı başarılı hizmetleri, uygulamaları ve siyasetçilere karşı 'devlet adamı' kimliğinden taviz vermeyen, kamunun hak ve menfaatlerini koruyan Atatürkçü ve Cumhuriyetçi duruşu nedeniyle sevilerek takdir edilmişti.

Ali Haydar Öner'e acil şifalar diliyoruz. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?