Giresun

İYİ PARTİ’NİN ÖNEMLİ İSİMLERİ COVİD-19

ÜNZİLE YÜKSEL VE FERİDUN ÖZEN'İN TESTİ POZİTİF ÇIKTI"LEBALEB KORONA OLUNCA, NASİBİMİZİ ALDIK"

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, Koronavirüs’e yakalandı. Testleri pozitif çıkan Yüksel, hastalığı Giresun’da kaptığını belirterek, bunu Ak Parti kongrelerine bağladı.

Ünzile Yüksel, yapığı açıklamada, “Aniden başlayan yüksek tansiyon ve ateş ile geldiğimiz Ankara GATA’da emin ellerdeyiz.Yapılan yoğun tetikler sonucunda tansiyon yükselmesi ve yüksek ateşin nedeninin malum salgın Covit-19 alakalı olduğu anlaşılmış olup, tedavimiz dört gündür devam etmektedir. Hastalık çok erken tespit edildiği için tedavi süreci çok rahat ve sıkıntısız sürmektedir.İnşallah pazartesi günü taburcu olacağız.Lütfen dikkatli olun,zira virüsün nereden geldiği belli değil! Ben memleketim Giresun’a gelmiştim geçen hafta… Güzel şehrim malum lebaleb kongrelerin etkisi olsa gerek, lebaleb korona olunca bizde nasibimizi almış olduk” dedi. 

İYİ Parti Raporlama ve Proje Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Giresunlu hemşerimiz Mali Müşavir Feridun Özen de COVİD-19 testinin pozitif çıktığını ve tedavisinin sürdüğünü açıkladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir