logo

reklam
16 Şubat 2015

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ KONSEYİNDEN AKSU’YA ZİYARET

Giresun Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kocatepe ve Sinan Akbaba, Didem Akyüz ve Furkan Gözüyukarı’dan oluşan yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya teşekkür ziyaretinde bulunarak, görüş ve önerilerini aktardılar. Aksu, ziyarette yaptığı konuşmada, Giresun Üniversitesi’nin kurulması, gelişmesi için büyük katkı sağladıklarını belirterek, öğrencilere de destek olduklarını söyleyerek, öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanacağı bir çamaşırhane kurmalarını buna örnek olarak gösterdi.

7eo6b1gwz5j6w2m8u26scg

                         

ÖĞRENCİLER, "KENDİ BAŞKANLARIMIZA SİZİ ÖRNEK GÖSTERİYORUZ"

Aksu, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, kısa süre sonra hayata atılacaklarını, kimseyi küçük görmemelerini, bu ülkenin çok çalışmaya ihtiyacı olduğunu belirterek şunları söyledi: “ Bizim hizmetlerimiz insan odaklıdır. Çocuklar, gençler geleceğimizdir. Her zaman söylüyorum, kimseyi küçük görmeye hakkımız yok. Daima karşınızdaki kişinin yerine kendinizi koyun.

Belediye olarak taşeron işçilerimizle sözleşme yaptık. İmkanları sonuna kadar zorlayıp, çalışan arkadaşlarımıza biraz daha fazla imkan sağlamaya çalıştık. Her arkadaşımızın insanca yaşamaya, çocuğuna ailesine gelecek sağlamaya hakkı var. Toplumu ayrıştırmak, ötekileştirmek isteyenler var. Bunlara fırsat vermemeliyiz”.

Öğrenci Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kocatepe, kendisinin Yozgatlı olduğunu, belediye hizmetlerini kendi belediye başkanına anlattığını söyledi. Kocatepe, Giresun Belediyesi tarafından Atatürk Meydanı’nda yapılan kitap kumbarası ve sokak kütüphanesinin üniversite kampüsüne de yapılmasını talep etti.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, talebin incelenmesi için talimat verdi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?