Giresun

TERZİ YILMAZ AKSU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Önceki gün Düzce’de TEM Otoyolu Küçük Melen Köprüsü mevkinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden Giresun’un tanınmış isimlerinden Terzi Yılmaz Aksu, düzenlenen törenin ardından toprağa verildi. Hacıhüseyin Camindeki cenaze töreninde, abi Kadir Aksu ve ile Yılmaz Aksu’nun aynı kazada yaralanan oğlu Çağlar Aksu ve diğer oğlu Dr. Volkan Aksu diğer aile büyükleriyle birlikte taziyeleri kabul etti. Kılınan cenaze namazına CHP 25.26. Dönem milletvekili Bülent Bektaşoğlu, eski belediye başkanı Kerim Aksu ve kalabalık bir cemaat katıldı. Törenin ardından Yılmaz Aksu’nun cenazesi Samanlıkkıranı mezarlığında toprağa verildi. TERZİ YILMAZ AKSU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Kılınan cenaze namazına; 25.26. Dönem Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, 18.Dönem Milletvekili Mustafa Çakır, önceki Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun Barosu eski Başkanı Mehmet Ali Güney, bazı İl Genel Meclisi ve belediye meclisi üyeleri, kurum/ kuruluş ve STK temsilcileri, Hacıhüseyin Mahallesi Muhtarı İpek Can ve kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı. Yılmaz Aksu’nun cenazesi Samanlıkkıranı mezarlığında toprağa verildi.
Diğer yandan Yılmaz Aksu’ nun aynı kazada yaralanan eşi Fatma Aksu’nun Giresun GRÜ Prof.Dr.Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ ne getirildiği ve sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.
Yılmaz Aksu’nun, Galatasaray TV Koordinasyon Yöneticisi oğlu Özkan Aksu da geçen yıl İstanbul’da denizde boğularak hayatını kaybetmişti.
Merhuma Allah’ tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir