GenelTeknoloji

Teknoloji Haberlerini Aramızdan Birisiymiş Gibi Sunan Platform: Webtekno

Teknoloji Haberlerini Aramızdan Birisiymiş Gibi Sunan Platform: Webtekno

İnternet haberciliğine yeni bir soluk getirerek 2013 yılından beri çalışmalarına devam eden Webtekno, rakiplerinden farkını ortaya koyarak güncel haberleri samimiyetle bizlerle sunmaya devam ediyor.

En güncel teknoloji haberlerinin bir numaralı adresi Webtekno, gündemi samimi bir şekilde okurlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

İçi boş internet haberciliği geride bıraktığımız bir döneme girdik. Artık hiç kimse sadece linkten ibaret olan, aradığı sorunun cevabını bulamadığı, bulsa dahi tek cümle etrafında dönen haberleri okumayı ve bu haberleri yapan platformlarda olmayı tercih etmiyor. Tam bu noktada karşımıza Webtekno çıkıyor.

Webtekno, habercilik anlayışına yeni bir soluk getirerek teknoloji haberleri konusunda kullanıcıların beklentilerini karşılayan bir haber sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Peki Webtekno nedir, kimdir?

Webtekno, 2013 yılında İZMO bilişim etrafında şekillenmiş, İzmir merkezli bir haber platformudur. Okuyucularına samimi bir dil ile iyi haber sunma amacıyla yola çıkan Webtekno, 2013 yılından beri bu söyleminin ardından durarak internet dünyasının içinde yer alıyor.

Webtekno’da neler mi var? Webtekno teknoloji çatısı altına giren herşeyi içinde barındıran bir haber platformu. Teknolojiyi geniş bir yelpazede değerlendirerek bugüne dair tüm teknolojik gelişmeleri haberlerinin konusu haline getiriyor. Webtekno’nun yeni çıkan bir telefondan, dijital platformlarda yer alan oyunlara, sinemadan, uzay teknolojilerine kadar pek çok farklı konuda teknoloji severlere kaliteli içerik sunan bir haber sitesi olduğunu söyleyebiliriz.

Neden Webtekno?

Teknoloji Haberlerini Aramızdan Birisiymiş Gibi Sunan Platform: Webtekno

İnternet üzerinde merak ettiğiniz bir konuda arama yaptığınızda yüzlerce web sitesi karşınıza çıkıyor. Bunların arasında ayrıntılı bir arama yapmadan kaliteli ve okumaya değer bir içerik bulmanız pek de mümkün değil.

Webtekno, dijital platformalardaki bilgi kirliliğinden uzak, gündemi yakından takip eden, samimi bir dille aktardığı ve okumaya değer teknoloji haberleri ile keşfedenlerin yüzünü güldürüyor. Webtekno’ya yolunuz düştükten sonra merak ettiğiniz birçok şeye dair ilk yöneleceğiniz yer burası olabilir.

Webtekno’yu diğer haber platformlarından ayıran özelliklere bakacak olursak, haber ve içeriklerindeki dili ön plana çıkarabiliriz. Web sitesindeki tüm haberlerde kullanılan dil, okuyucuya hitap eden ve sohbet havası yaratan şekilde. Fakat bu samimiyet sizleri yanıltmasın. Teknolojiye dair Webtekno’da yapılan tüm haberler, kaliteli yazar kadrosu tarafından ince eleyip sık dokuyarak üretiliyor.

Bunun yanında Webtekno’nun teknoloji kavramını da diğer haber platformlarından çok daha geniş bir kapsamda ele aldığını ilk bakışta görebilirsiniz. Dijitalleşen dünya ile teknoloji hayatımızın her yanına yayılmışken, Webtekno’da adeta “teknolojinin olduğu her konuda biz de varız” diyor.

Bilgisayarınıza dair her şey Webtekno’da

Teknoloji Haberlerini Aramızdan Birisiymiş Gibi Sunan Platform: Webtekno

Neredeyse herkesin bilgisayar kullanıcısı olduğu şu günlerde bilgisayara dair soruların asla bitip tükenmediğini görebiliyoruz. Google’da yapacağınız küçük bir araştırma ile en temel sorulardan başlayarak bilgisayar yazılım ve donanımına dair yüzlerce soru ile karşılaşacaksınızdır.

Bir kesim bu soruların büyük çoğunluğuna cevabı olup yazılım ve donanım konusunda gelişmeleri takip ederken bir kesim de bilgisayar kullanıcı olmasına rağmen, daha basit soruları araştırma peşinde olabiliyor. Tam bu noktada Webtekno ister sorunuz basit isterse karmaşık olsun okuyucularına cevaplar sunmaya devam ediyor.

Webtekno’da bilgisayarınızın yazılım ve donanımına dair aklınıza gelebilecek her konuda, işlemlerinizi kolaylaştıracak içeriklerle karşılaşabilirsiniz. Bir haber sitesi misyonu ile donanım konusunda dünya gündeminde yerini alan son çıkan konularda haberlerin yanında bir bilgi kaynağı olarak daha genel sorularınıza da kaliteli içeriklerle cevap bulabilirsiniz.

Sadece teknoloji de değil, yeni nesil filmler ve diziler hakkında haberler ve listeler

Teknoloji Haberlerini Aramızdan Birisiymiş Gibi Sunan Platform: Webtekno

Televizyon çağı yavaş yavaş kapanırken izleme konusunda dijital platformlar her geçen gün televizyonun yerini almaya başlıyor. Artık izleyiciler televizyonun sunduklarından daha fazlasına dijital platformlar üzerinden ulaşabiliyorlar.

Dizi ve film izlemek de artık teknolojinin bizlere sunduğu diijital izleme platformları üzerinden kişiselleştirebildiğimiz bir şekilde karşımıza çıkıyor. Amazon, Netflix, Blu TV gibi dijital platformlarda bizlere kullanıcı odaklı yüzlerce içerik önerisi sunuyor. En popüler dizi ve filmleri izledikten sonra zevkimize hitap edecek, aynı zamanda kaliteli içerikleri bu platformlar üzerinden arayıp bulmak bize kalıyor.

Teknolojinin bize sunduğu harika gelişme olan dijital izleme platformları içinde bize hitap edecek içeriği bulmak her zaman kolay olmuyor. Kimi zaman izleyeceğimiz filme ayıracağımız vakit kadar sadece izleyeceğimiz içeriği seçmeye vakit ayırıyoruz. Bu noktada güvenilir kaynaklardan edineceğimiz yorumlar önem taşıyor.

Webtekno’nun teknolojinin her alanında söyleyecek sözü var demiştik. Dijitalleşen film ve dizi sektörüne dair de Webtekno üzerinde güncel haberler bulabilirsiniz. Webtekno haberleri ile izleyeceğiniz film veya diziyi seçmek artık çok daha kolay.

En güncel dizi ve filmlere dair merak ettiğiniz her açıdan değerlendirmeyi samimi bir dille bizlere sunan içeri Webtekno, arkadaşınızla fikir alışverişi yapıyormuşsunuz etkisi yaratarak siz için en doğru içeriği seçmenizi yardımcı oluyor.

Bunun yanında sinema dünyasına dair çekilen bir filmin oyuncu kadrosundan tutun da yayına gireceği tarihe, filmin konusundan çekim sırası yaşananlara kadar dünya gündemini meşgul eden her konuda Webtekno gündemi ayrıntılı bir şekilde bizlerle paylaşıyor.

Finansal teknolojilere ilginiz mi var?

Artık dünya üzerindeki paranın büyük çoğunluğu dijital varlıklardan ibaret. Günümüzde hayatınızı hiç nakit para kullanmadan geçirmeniz mümkün. Gelecekte de bu durum böyle olacak, hatta kredi kartlarından ve banka hesaplarından bile kurtulacağız.

Blok zinciri teknolojisi sayesinde aralarında Türkiye’nin değerli bankalarının da bulunduğu yenilikçi finansal teknolojiler geliştiriliyor. Webtekno ise bu teknolojilerin hepsini anbean okuyucularına aktararak paranın geleceği hakkında da tüm yeniliklerden haberdar olmamızı sağlıyor.

Webtekno, mobil uygulamasıyla her şeyden önce siz haberdar olun:

Teknoloji Haberlerini Aramızdan Birisiymiş Gibi Sunan Platform: Webtekno

Webtekno, teknoloji haberleri konusunda iddialı yaklaşımının yanında sunduğu masaüstü tecrübesini iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu uygulaması ile akıllı telefonlarınıza taşıyor.

Webtekno uygulaması üzerinden, an be an teknoloji haberlerini tek tık ile takip edebilir, güncel gelişmeleri yakalayabilirsiniz. Kullanıcı davranışları düşünülerek tasarlanmış arayüzüyle Webtekno uygulaması, hem kolay kullanıma hem de haberleri kolay okumanıza imkan sağlıyor.

Webtekno uygulaması üzerinden haber takibi yapmanızın yanında uygulama, gün içerisinde önemli haberleri sizlerle bildirim olarak da paylaşıyor. Diğer uygulamalara göre bu bildirimlerin kullanıcıları sıkmadan, gün içerisinde gerçekten önemli haberler için telefonunuza geldiğini göreceksiniz.

Bunun yanında, yoğun bir iş günü içerisinde güncel haberleri takip edememiş, kaçırmış olabilirsiniz. Webtekno uygulaması iş yoğunluğunuzun bittiği saatlere denk gelecek şekilde uygulama üzerinden sunduğu bülten ile gündemi takipte kalmanızı sağlıyor. Günün en önemli 6 haberinin bir bülten şeklinde uygulama kullanıcıları ile paylaşılması, gündeme dair hızlı bir şekilde fikir sahibi olmanızı sağlıyor.

Birçok teknoloji tutkunu tarafından yıllardır bilinen ve sevilen Webtekno’yu ilk kez ziyaret ettiyseniz farkını hemen göreceksiniz. Bir haber sitesinden beklediklerinizin fazlasını sizlere sunan Webtekno, hem gündemi takip etmek, hem bilgi edinmek hem de keyifli vakit geçirmek için ideal bir platform.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir