GiresunSiyaset

ŞÜKRÜ KARAMAN RESMEN MHP’Lİ

AKP’li İl Genel Meclisi Üyesi ve ski Dereli Belediye Başkanı Şükrü Kahraman, düzenlenen törenle Milliyetçi Hareket Partisi'ne katıldı ve ilçe Belediye Başkan adayı oldu.

MHP İl Binasında düzenlenen törene Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, İl Başkanı Ozan Köymen, Merkez İlçe Başkanı Gençağa Şahin, Dereli İlçe Başkanı Hasan Aydın ile yöneticiler ve partililer katıldı.

MHP İl Başkanı Ozan Köymen yapılan istişare ve kamuoyu yoklamalarında Dereli'de Şükrü Kahraman isminin öne çıktığını belirterek, "Şükrü Kahraman'ın Dereli ilçemize en iyi ve en güzel hizmetleri sunacağına eminiz. Daha önceki yıllarda edindiği tecrübeleri hizmet olarak yansıtacak ve bu güzel ilçemiz, bölgemizin daha da gelişerek turizm amaçlı yatırımların cazibe merkezi haline gelecektir" dedi.

"MHP DERELİ'DE SEÇİMİ KAZANACAKTIR"

Dereli Belediye Başkan adayı Şükrü Kahraman ise, “30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde MHP'nin belediye başkan adayı oldum. Ekibimle birlikte çalışmalara hızlı biçimde başlıyoruz. Dereli'de MHP'nin seçimi kazanacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

"BU YOLDA EMEK VE ALINTERİ VAR"

Kendisinin ve beraber hareket ettiği arkadaşlarının Dereli ilçesi için yıllardır emek verdiğini ve alın teri döktüğünü vurgulayan Kahraman, "Çıktığımız bu kutlu yolda sorumluluklarımız var. Bu sorumluluğu hissederek ve bu halisane duygularla görevi üstlendim. Dolayısıyla da ilçemizde başarılı olacağımıza eminim. Bundan sizlerde emin olun ki, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Dereli'de yüzü gülecek ve ilçemize en güzel hizmetleri yapacağız. Çıktığımız yolda başarılı olacağımıza inancımız tam. Bu camiaya ve bizi davet edenlere, bu camiada bundan sonra birlikte yürüyeceğimiz arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Bu arada MHP'nin Dereli İl Genel Meclisi 1. sıra adayı da Fazlı Cömert oldu.DSC_2437

Şükrü Kahraman'a partiye katılımı nedeniyle rozetini MHP Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, Fazlı Cömert'e de il başkanı Ozan Köymen taktı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir