logo

reklam

STADYUMA NE YAPILACAĞI BELLİ DEĞİL

Bir süre önce yapılan kongrede AKP Merkez İlçe Başkanlığı görevine seçilen Bahadır Akar, 29 kişilik yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın toplantısı düzenledi. 

AKP BİRLİK-BERABERLİK GÖRÜNTÜSÜ VERDİ

DSC_3790Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, İl Başkanı Hasan Aydın ve İl genel meclisi Başkanı Mürşit Gürel’in de katıldığı toplantıda konuşan Akar, hedeflerinin 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerden başarıyla çıkmak olduğunu söyledi. Akar,” 28 mahalle ve 53 köyde  birlik ve beraberlik içerisinde seçime hazırız. Giresun için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantıda konuşan Milletvekili Mehmet Geldi ise , "7 Haziran Genel Seçimleri çok önemli tarihi dönemeç. Genel seçimlerde 330  milletvekili sayısına ulaşarak yeni anayasa değişikliğini yapacağız. TBMM'nin duvarlarında yazan 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' ifadesinin karşılığını anayasa değişikliği ile alacağız"  diye konuştu.

Giresun’da amaçlarının yüzde 66’lık oy oranını geçmek olduğunu söyleyen Geldi, Bakan Nurettin Canikli ve kendisinin aday gösterilmeseler bile adayları kim olursa olsun birlik ve beraberliklerinin bozulmayacağını ve partilerinin başarıları için çalışacaklarını ifade etti.  

DSC_3788

GELDİ VE AYDIN:AVM KESİN DEĞİL, EN UYGUN PROJE GERÇEKLEŞECEK

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Milletvekili Geldi, Bakan Canikli’nin TOKİ’ye devri yapılan Atatürk Stadyumu’na AVM yapılacağı açıklamalarına “O sayın Bakanın öngörüsü. Kesin bir şey yok.  TOKİ’nin net bir kararı yok en uygun proje ne ise onu yapacak” dedi.

AKP Giresun İl Başkanı Hasan Aydın ise, Rus Pazarı olarak bilinen yerdeki belediyeye ait arsanın ve stadın bulunduğu alanın kent meydanı olarak yeşil alan düzenlenmesini istedi. Basından bu konuda destek isteyen Aydın, bununla ilgili olarak kamuoyunda anket yaptırabileceklerini, belediyenin arazisini yeşil alana dönüştürmesi durumunda Atatürk stadının arazisinin de yeşil alan olarak değerlendirmesinin gündeme gelebileceğini söyledi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?