AktüelGiresun

SOFRAM ANKA RESTAURANT SEMİNA’NIN…

Uzun yıllardır çeşitli kanallarda ‘Tatlı Büyücü’ adıyla programlar yapan Radyo-TV Programcısı Semina Şenyurt, Sofram Anka Restaurant’ın işletme yöneticiliği görevini üstlendi. Şenyurt, ilk açılışı gazeteci arkadaşlarıyla yaptı.

Giresun’da görev yapan basın ve yayın kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı yemekte konuşan Semina Şenyurt, “sizlerle uzun zamandır birlikte görev yapıyoruz. Davetime katılarak beni onurlandırdınız. Bundan sonra da bu tür dayanışma yemeklerinde bir araya geleceğiz” dedi.

10833740_10152897131327760_522637602_nKeşap Tüneli çıkışı mevkiinde Ada Hastanesi yanında faaliyet gösteren restaurantta, hizmeti öne çıkaran bir anlayışla çalışmalarını yürüteceklerini söyleyen Şenyurt, “buraya gelen herkese müşteri gibi değil konuğumuz gibi davranacağız. Ürünlerimiz ve servisimizi bu anlayış üzerine kurduk. Farkımız bu olacak. İşletmesini devraldığım restaurantımıza herkesi bekliyorum.”diye konuştu.  

DSC03753Yemek sonunda Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Küçükbayrak işletmeye Atatürk tablosu armağan etti. 

Özel günlerde toplu yemek organizasyonları ile de faliyet gösterecek olan Sofram Anka Restaurant, yerel ürünlerden oluşan kahvaltı ve yemek çeşitleriyle de hizmet verecek.  

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir