logo

reklam
22 Şubat 2015

SELAHATTİN TOSLU YENİDEN BBP BAŞKANI

BBP İL KONGRESİ YAPILDI

Büyük Birlik Partisi 9. Olağan kongresi gerçekleşti. On iki yıldır İl Başkanı oaln Selahattin Toslu yeniden güven tazeleyerek il Başkanı seçildi.

BBP Kadın Kolları Genel Başkan yardımcısı Sevim Sezgi Demir ve Ordu İl Başkanı Vejdet Ersoy’un katılımı ile gerçekleşen 9. Olağan Genel Kurulunun açılışı Gençlik Kolları Başkanı Orhan Eker’in Alperen yemini ile başladı.

Genel Kurulda yeniden İl Başkanı seçilen Selahattin Toslu; “Büyük Birlik Partisi kadrolarını gençleştirerek yoluna devam etmektedir.  Her geçen gün yeni bir ivme kazanan Büyük Birlik Partisi 7 Haziran seçimlerine de güçlü bir şekilde girecek ve güçlü bir şekilde çıkacaktır. Büyük Birlik Partisi Haziran ayı içerisinde yapılacak olan seçimlerde şartlar ne olursa olsun, mutlaka meclise girecektir” dedi.

Başkanlığa yeniden seçilen Selahattin Toslu’nun listesi ise şöyle; Haydar Uzun, Erdal Toslu, Tuncay Sabah, Mendres Çiftçi, Olgun Eker, İdris Gedikoğlu, Erkan Ersan, Dursun Samsunlu, Ali Tasmacı, Niyazi Karakaya, Süleyman Cömert,  Hasan Sarı, Salih Ceran, Ali Başdemir, Ali Sakaoğlu, Ferdi Topkara, Ahmet Eker, Enver Usta, fatih Uzun, Barış Karaduman, Emine Beşirli, Hatice Konar seçildi. Yedek üyeliğe ise Hacı Hasan Uzun, Ceyhun Çetinkaya, Haluk Kankaya seçildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?