logo

reklam
29 Ekim 2015

“SEÇİMİN KAZANANI CHP OLACAK”

CHP Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu,  Giresunluları AKP’ye oy vermemeye çağırdı. Bektaşoğlu, “Halkımız 13 yılın hesabını Canikli ve arkadaşlarından sormak için sandığa gitmelidir. Misafir gibi gelip otel odasından TBMM’ye gitmek isteyenlere, ilimizi temsil etme özelliği, vasfı, niteliği, düzeyi olmayanlara  geçit vermemelidir” dedi.
CHP’nin Giresun’da birinci parti olmaya yakın olduğunu dile getiren Bektaşoğlu, “Milletvekilimiz, adaylarımız, Belediye Başkanımız Kerim Aksu, il, ilçe yöneticilerimiz ve seçim komitemizle kolkola çalışıyor, halkımıza gerçekleri anlatıyoruz. Seçimin kazananı biz olacağız” ifadesini kullandı.

CHP Merkez İlçe Başkanı Bektaşoğlu yaptığı yazılı açıklamada,şunları söyledi: “AKP Giresun’a zarar verdi. Bütün kötülüklerin sorumlusu AKP ve bu partinin ilimizi doğru temsil etmeyen milletvekilleridir. AKP değince aklımıza: kapanan işyerleri, 32 bin işsiz, siftahsız kepenk kapatan icra, kredi borcu, tefeci kıskacındaki esnaf, yolsuz köyler, göç, köye dönüşen beldeler, evleri yıkılan yaylacılar, arazilerine 2-B yasasıyla el konulmuş orman köylüleri geliyor.  3-5 milyona yandaşa satılan, sonra 68 milyona geri alınan SEKA peşkeşi, SEKA gibi ilimizin gözbebeği bir kurumunu kapatarak arsasına konut temeli atılması, yurtsuz öğrenciler, suyu HES’ler tarafından çalınan dereler geliyor. Kıyı kenar çizgisindeki dolgu alanlarının halkın kullanımından kaçırılarak yandaşlara peşkeşi geliyor. Karadeniz’in en önemli limanının atıl duruma düşürülmesi, arsasına köylere hizmet için gelen paralarla hizmet binası yapılması geliyor.

Batırılan Fiskobirlik, fındığı kaderine terk edilmiş fındık üreticisi, Tirebolu’ya ulaşmayan demiryolu, bitmeden açılan havaalanı geliyor, belediyesine, üniversitesine düşman milletvekilleri geliyor”.
Burak Bektaşoğlu, açıklamasında CHP Genel Merkezi’ne yapılan silahlı saldırıyı da kınadı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?