logo

reklam
20 Eylül 2015

SEÇİM HÜKÜMETİ BAKANI TOPÇU GİRESUN’DA…

Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’dan sonra Büyük Birlik Partisi Genel Başkanlığı görevini yürüten ve Ahmet Davutoğlu Başbakanlığında kurulan seçim hükümetinde görev aldığı için ‘davayı sattı’ diye eleştirilen Yalçın Topçu Kültür ve Turizm Bakanı olarak Giresun’a geldi. Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere beraberinde bakanlık üst düzey bürokratlarından oluşan bir heyetle Giresun’a gelen Bakan Topçu’nun programı, Vali Hasan Karahan’ı makamında ziyaretle başladı. Valilik girişinde il protokolü tarafından karşılanan  Bakan, daha sonra şeref defterini imzaladı. 

2015-820-2

Vali Karahan ziyaretin anıısan Bakan Topçu’ya içerisinde çeşitli fındık mamullerinin bulunduğu “Serender” hediye ederken, Bakan Topçu da Vali Karahan’a Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan “Türk ve İslam Müzesi 100 Yıl Önce 100 Yıl Sonra” adlı eseri hediye etti.2015-821-23

Bakan Topçu ve beraberindeki heyet valilik ziyaretinin ardından, belediye, jandarma, emniyet ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nü  de ziyaret etti. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?