logo

reklam
13 Nisan 2017

ŞEBİNE HAYIRLI İŞLER ZİYARETİ

CHP İl Başkanı Necati Tığlı, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Şebinkarahisar İlçe Başkanı Oktay Alp ve partililer, ilçe esnaflarını ziyaret edip, “ HAYIRLI “ işler dileğinde bulundular.

İl Başkanı Necati Tığlı, Şebinkarahisar ilçesinde esnafların ve vatandaşların yoğun ilgisine teşekkür etti. Tığlı, halkın kendi geleceği için kararlı olduğunu, 16 Nisan referandumunun, seçim değil rejim meselesi olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Şebinkarahisar Muhtarlar Derneğini ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, muhtarlık müessesinin demokrasini temeli olduğunu vurgulayıp; “Türkiye de en demokratik seçim muhtarlık seçimidir. Milletvekilini, belediye başkanını aday gösteriyorlar. Muhtarlık böyle değil. Köyünüzde, mahallenizde muhtar olmak isteyen, çıkıp ben adayım diyor. Azalarını da halk seçiyor. Getirilmek istenen anayasa değişikliği ile başkanın yardımcıları kim olacak belli değil. Muhtarlar demokrasiyi en iyi bilenlerdir. Vatandaşımız cumhuriyete, demokrasiye ve geçmişine sahip çıkacaktır” dedi. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?