GiresunSiyaset

SARIGÜL’LE CHP TEMASI GERÇEKLEŞTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül arasındaki ilk resmi temas gerçekleşti.

Sarıgül, saat 12.00'de Şişli Belediyesi'ne gelen Keskin ve Salıcı'yı kapıda karşıladı. Sarıgül ve Keskin bir süre el ele yürüdü. Sarıgül daha sonra Keskin ve Salıcı'ya 'Hoşgeldiniz' diyerek tokalaştı.Çok sayıda kişi Şişli Belediyesi önünde bu ana tanıklık etti. Görüşme Sarıgül'ün makam odasında gerçekleşti.

"HOŞGELDİN MUSTAFA SARIGÜL"

Görüşme sonrası açıklamalarda bulunan Keskin, "Oyunu bozma zamanı gelmiştir. Kimsenin bir diğerine dudak bükerek bakma hakkına sahip değiliz. Bu zorba iktidardan kurtulmak için birbirimizi sevmeye mecburuz. Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye yuvasına dönme kararını kutlamaya geldik. CHP ile ilişkisi bir kuru dilekle düzeyine indirelemeyecek kadar anlamlıdır. Hoşgeldin Mustafa Sarıgül"

"GENEL BAŞKANIMIZ KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE YURTTAŞLARIMIZI SELAMLAYACAĞIZ"

Adnan Keskin'den sonra söz alan Mustafa Sarıgül, "CHP'nin temel direği olan Adnan Keskin başkanımızı saygıyla selamlıyoruz. Oğuz Salıcı başkanımıza  teşekkür ediyoruz. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden yurttaşlarımızı Adnan Keskin'le birlikte genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile kucaklayacağız.

Tüm siyasi partilere oy veren yurttaşlarımızla birlikte kin, kavga, nefret dönemi bitecek demokrasi, özgürlük dönemi başlayacak."  dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir