logo

reklam

SANKİ AKP’NİN ÇAĞRI MERKEZİ…

Giresun Valiliği ve Özel İdare’nin bina ve maddi katkılarıyla gerçekleştirilen Türk Telekom'un iştirakçi firması  AssisTT firmasına ait Giresun Çağrı Merkezi, AKP’liler tarafından propaganda malzemesi oldu.

AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Aydın, beraberinde Merkez İlçe Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları merkezi ziyaret ederek yetkililer ve çalışanlarla sohbet etti.
Hasan Aydın ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Giresun’un işsizlik sorunu hızla çözüyoruz” dedi. Aydın açıklamasında, şunları söyledi:“AK Partimizin iktidara gelmesiyle birlikte kabuğunu kıran, değişim ve dönüşüm yaşayan Giresun’umuzda hızla işsizliği çözüyoruz.

Bugüne kadar başta teşvik olmak üzere kurulan AK Parti hükümetlerimiz tarafından Giresun’a yeni istihdam sahaları oluşturacak önemli imkanlar sunuldu. Giresun bunlardan da çok önemli kazanımlar sağladı. Giresun’umuzda binlerce insanımız sağladığımız imkanlarla bugün iş imkanına kavuştu.

İnsanımız yeni iş sahaları ve ekmek kapıları açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra da yeni iş sahaları oluşturmak için gece gündüz mücadele etmeyi sürdüreceğiz”.

3 vardiya halinde halen 250 kişinin çalıştığı merkezde, ilerleyen dönemlerde 350 kişinin çalışması hedefleniyor.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?