logo

reklam
22 Ekim 2015

SABRİ ÖZTÜRK’E KOLAY BİR SORU

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, AKP Giresun Milletvekili adayları Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk’ü, doğruları konuşmaya davet etti.

Seçim gezileri doğrultusunda Merkez Muhtarlar Derneği ile sabah kahvaltısında buluşan Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, “AKP Giresun Milletvekili adayları Cemal ve Sabri Öztürk’ün memleketin güllük ve güneşlik olduğu açıklamalarını asla gerçeği yansıtmamaktadır. Gerçekleri en iyi bilen kişiler kendileridir, çıkıp halka açıklasınlar” dedi.

 

SABRİ ÖZTÜRK KAÇ İCRA DOSYASI OLDUĞUNU AÇIKLASIN

Sabri Öztürk’ün her gittiği yerde çiftçiye ve tarıma destek verecekleri açıklamalarına sert tepki gösteren Milletvekili Dr. Orhan Erzurum “Arkadaş Türkiye Tarım Krediler Kooperatifinin ve birçok resmi kurumun Avukatı. Eğer ki köylümüzün, esnafımızın durumu çok iyiyse çıksın açıklasın son 5 yıl içerisinde kaç köylümüzü kaç esnafımızı icraya vermiş” ifadelerine yer verdi.

Daha düne kadar kanlı bıçaklı olduğu kişilerle şimdi Giresun’a hizmet sözü verenlere vatandaşların sadece güldüğünü belirten Milletvekili Dr. Orhan Erzurum “Avukatken vatandaşları kapısında 1 saat bekletenler, Milletvekili olunca kaç saat bekletir siz düşünün. Dün toplantısına giremediği kişinin şimdi etekleri altında siyaset yapıyor. Allah dostluğunuzu bozmasın. Sen yakında Tirebolu’da bulunan konkasör tesislerinin de Avukatlığını yaparsın” şeklinde konuştu.

 

SEN FİSKOBİRLİK’İ AĞZINA ALACAK SON KİŞİSİN

AKP Milletvekili adayı Cemal Öztürk’ün Fiskobirlik ziyaretini ve burada yaptığı açıklamaları da eleştiren Milletvekilli Dr. Orhan Erzurum şunları söyledi; “Cemal bey sen Fiskobirlik’i ağzına alacak son kişisin. Şimdi tutup halkımıza tozpembe açıklamalar yaparak şirin görünmeye çalışma herkes neyin ne olduğunu biliyor.”

EN BÜYÜK SÖZÜM ÇETELERİ TEMİZLEYECEĞİM

Birilerinin Giresun’da lobi faaliyetleri adı altında çalışmalar yaptığını, vatandaşların bu kişilere “ÇETE” lakabını taktığını ifade eden Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, şöyle devam etti; “Bu şehre ilk vaadim, ilk sözüm, yapacağım ilk icraat bu şehirde bu memlekette kim ki yetimin malına göz dikti ise hesabını soracağım. Halk size destek verdikçe siz memleketi büyütmek yerine kendinizi büyüttünüz. Bizim hedefimiz ise Giresun’u büyütmektir. Bu Giresun halkına sözümdür.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?