Giresun

SAADET PARTİSİ KAMPANYAYI KAPATTI

SP Giresun Merkez İlçe Teşkilatı Belediye Başkan Adayı Süleyman Tekbaş, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri ve kalabalık bir partili topluluğu ile seçim yürüyüşü yapıp halka karanfil dağıttılar.

Vatandaşların büyük ilgi ve sevgi gösterdiği seçim yürüyüşü sonrası Başkan Adayı Süleyman Tekbaş bir açıklama yaparak; şunları söyledi:”Çalmayan, çırpmayan, yolsuzluğa bulaşmamış, rüşvete prim vermeyen tek parti biziz. Mazisi temiz tek parti biziz. Halkımız 30 Mart günü sandık başına gittiğinde gönül rahatlığıyla bizi tercih edecektir. Çünkü Giresun halkı şunu iyi biliyor ki; 31 Mart sabahı Milli Görüş zihniyeti ile uyandıklarında her şey çok daha farklı olacaktır. Ödedikleri vergi ve paraların boşa gitmeyeceğini, işsizliğin ve göçün önleneceğini, hizmet zengini olacaklarını, Giresun’un her şeyiyle bambaşka bir havaya bürüneceğini gözleriyle görecekler ve yaşayacaklar.

Bizim sistemimiz farklı, bizim anlayışımız farklı, bizim görüşümüz farklı. Biz Milli Görüşçüyüz. Bizim çalışmamız, hizmetimiz, gayretimiz Allah Rızası içindir. Hiçbir kimseye, hiçbir kuruluşa muhtaç değiliz. Hiçbir kimseye, hiçbir kuruluşa diyet borcumuz yok. Biz 40 yıldan beridir aynı görüşe sahibiz ve aynı amaçla hizmet ediyoruz. Sapmadık, saptırmadık, saptırılmadık. 40 yıldan beri değişmeyen çizgimizle halkımıza hizmet için yola çıktık. Eğilmedik, bükülmedik, dimdik ayaktayız. Rakamlarla, sayılarla, çoklukla işimiz yok. Hâk ile hakikat ile işimiz var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir