Giresun

REKTÖR COŞKUN TIP’LA İFTAR YAPTI

Ömer HekimTıp Fakültesi tarafından organize edilen iftar programına katılan Rektör Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Canan ÇELİK, yönetimi ve öğretim üyeleri ile  bir araya geldi.

 

 

396a7870

Üniversitede çözüm bekleyen sorunların başında tıp fakültesinin sorunlarının geldiğini açıklayan COŞKUN, yaptığı konuşmada "en kısa sürede fakülteyi standartlara uygun eğitim öğretim verebilir, öğrencilerimize ve hastalarımıza hizmet verebilir bir hale getireceğiz” dedi..

Rektör Coşkun, Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanmış olan afiliasyon (ortak kullanım)  yönetmeliğinin çıkktığını, en kısa süre içerisinde ilimiz Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile bir protokol imzalayarak Tıp Fakültesi ile Devlet Hastanesinin ortak kullanımına geçileceğini, en geç 2016-2017 akademik yılı başında öğrencilerimize daha verimli ortamlar sunabileceklerini ifade etti.

İftar programına, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa CİN, Rektör Danışmanları Doç. Dr. Nazım ELMAS, Doç. Dr. Serkan SOYLU, Yrd. Doç. Dr. Abdullah ÇELİK, Yrd. Doç. Dr. Oktay KARAMAN da katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir