EğitimGiresun

REKTÖR ATTAR’I ORDULULAR DA BAŞARILI BULDU

Ordu’da haftalık olarak yayımlanan Ordu Haberci Gazetesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 2014’ün En Başarılıları ve Ordu’da Yılın En’leri anketi düzenledi. sonuçları bugün açıklanan ankete katılan gazetenin okurları ve Ordu’lular,  Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’ı, “Yılın Rektörü"  seçtiler.

Gazetenin İnternet Sitesinde  yayınlanan habere göre; ankete katılanlar, AKP Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal’ı Yılın Siyasetçisi, Prof. Dr. Aygün Attar’ı Yılın Rektörü, Doç. Dr. Yeter Demir Uslu’yu ise Yılın Akademisyeni seçildiler.

12 dalda düzenlenen Yılın En’leri listesinde ise, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve merkez valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, milletvekilleri, belediye başkanı, bürokrat, işadamı, STK temsilcileri yer aldılar.

Her yıl geleneksek olarak düzenlenen ankete göre listede olanların ödülleri, 21 Şubat 2015 Cumartesi akşamı Balıktaşı Otelde düzenlenecek törenle verilecek.

Gazetenin geçtiğimiz yıl düzenlenmesini ankette, İdris Naim Şahin Yılın Bakanı, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Yılın Siyasetçisi seçilmişti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir