logo

reklam
13 Kasım 2015

REKTÖR ATTAR’A THK UÇAĞI

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Kurul Üyesi ve Giresun Şubesi Başkanı Halit Ayar, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’a nezaket ziyaretinde bulunarak, THK Havacılık Vakfı'nın maket  uçağını hediye etti.

Güre Yerleşkesi Rektörlük makamında gerçekleşen ve sohbet havasında geçen ziyarette, kurum çalışmalarından bahseden Ayar, "Kurum olarak, Üniversitemizin gelişmesi ve kurumumuzun Üniversitesi olan THK Üniversitesi ile Giresun Üniversitesi arasında tesis edilebilecek her türlü işbirliğine her zaman destek vermeye hazırız. Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun GRÜ bünyesinde kurulmuş olması da sevindirici bir gelişmedir. Bu konuda da kurum olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Üniversitemizin gelişimi için tüm Giresunlular olarak sorumluluklarımızın farkında olarak hareket etmeliyiz” diye konuştu.

Attar ise; Başkan Ayar’ın düşüncelerini paylaştığını, Üniversite’nin ve dolayısıyla Giresun’un gelişimi için herkesin aidiyet duygusu ve sorumluluğuyla hareket etmesi gerektiğini belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?