EğitimGiresun

REKTÖR ATTAR ÜAK TOPLANTISINDA…

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. AYGÜN ATTAR, ÜNİVERSİTELERARASI KURUL TOPLANTISI’NA KATILIYOR

Üniversitelerarası Kurul Toplantısı Isparta’da yapılıyor. Toplantının organizasyonunu Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) yapıyor. YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, YÖK üyeleri ve Türkiye genelindeki bütün rektörlerinin katılacağı toplantı, 9 Eylül Pazartesi günü saat 10.30’da SDÜ Prof. Dr. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Üniversitelerarası Kurul toplantısına yaklaşık 350 akademisyenin katılacağını belirten Üniversitelerarası Kurul Dönem Başkanı ve SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu: ”Üniversitelerarası Kurul toplantısının üniversitemizde ilimizde yapılması çok önemli. Önemli bir tanıtım fırsatımız var. Türkiye’nin bütün rektörlerini, YÖK Başkanımızı, YÖK üyelerimizi ve kurul üyesi hocalarımızı ilimizde ve üniversitemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Toplantımızın açılış konuşmasının ardından, görüşmeler devam edecek. Isparta’da önemli organizasyonlar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Ankara’da Giresun Üniversitesi’nin 2013-2014 yılı bütçesi ile ilgili görüşmelerde bulunan Rektör Prof.Dr.Aygün Attar, kurul toplantısı için Isparta’ya gitti. Giresun Üniversitesi’nden verilen bilgiye göre; Attar’ın çeşitli üniversitelerin rektörlerinin yanı sıra YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya ile de görüşmelerde bulunması bekleniyor

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir