EğitimGiresunUlusal

REKTÖR ATTAR, HARP AKADEMİSİ’NDE KONFERANS VERDİ

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aygün Attar,  İstanbul’da Harp Akademileri Komutanlığı’nda akademi öğrencilerine “Kafkas İslam Ordusu Harekatı” konusunda konferans verdi.

Harp Akademileri Komutanı Korgeneral Tahir Bekiroğlu tarafından şahsi olarak yapılan davette, her ay komutanların, öğretim elemanlarının ve kurmay subay adaylarının katılımıyla önemli konularda uzmanlar tarafından Komutanlık konferansları verdiği hatırlatılarak şu ifadelere yer verildi:”Harp Akademileri Komutanlığı olarak 2015-2016 eğitim öğretim yılı için belirlemiş olduğumuz konulardan bir tanesi “Kafkas İslam Ordusu Harekatı”dır. Sizin bu konudaki uzmanlığınız ve ata yurdumuzla olan doğal bağınız dolayısıyla kıymetli bilgilerinizi, vereceğiniz bir konferans ile Harp Akademileri Komutanlığı’nda paylaşmanızı çok arzu etmekteyiz.

 Engin birikim ve deneyimlerinizden Harp Akademileri personelinin yararlanabilmesi amacıyla, “Kafkas İslam Ordusu Harekatı” konusunda konferans vermeniz Harp Akademileri personeline büyük katkı sağlayacak ve bizleri mutlu kılacaktır.”plkt

Dün  gerçekleşen ve ilgiyle izlenen konferans sonunda Attar’a, Harp Akademileri Komutanı Korgeneral Tahir Bekiroğlu tarafından,  günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir