logo

reklam
16 Ekim 2015

REKTÖR ATTAR FAKÜLTELERİ ZİYARET EDİYOR

GRÜ Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar, Hüseyin Hüsnü Tekışık Eğitim Fakültesi ile Ömer Hekim Tıp Fakültesi’ni ziyaret ederek akademik ve idari personelle bir araya geldi.

 

IMG_6384Dekanlardan ve akademik idari personelden fakültelerin genel durumları, sorun ve ihtiyaçları hakkında bilgiler alan Attar, bir ay önce başlayan 2015-2016 eğitim-öğretim yılının ve yeni göreve başlayan öğretim elemanlarına hayırlı olmasını diledi. 

Aygün Attar "Her yıl dönem başında ve dönem sonunda geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerimizin hepimiz için faydalı olduğunu düşünüyorum" dedi.

IMG_6252 Mühendislik Fakültesi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde okul yönetimleri ve akademik kadroyla da bir araya gelen Attar,“Yeni akademik katılımlarla her geçen daha büyük bir aile haline geliyoruz. Ailemiz büyüdükçe eğitim-öğretimde artan kalitemizle, nitelikli ve tercih edilen bir Üniversite olma yolunda da hızla ilerliyoruz. Giresun Üniversitesi’nin başarılarıyla ülkemizde ve dünyada ön plana çıkması ve tanınması en büyük arzumdur. Bu anlamda sizlerden beklentim çoktur. Giresun Üniversitesi, Giresun’un en önemli kurumudur” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?