Giresun

RECEP YAKAR:TUTUKLANMADIM…

FETÖ SORUŞTURMASINA TABİ TUTULARAK GÖREVDEN ALINDIĞI HATTA TUTUKLANDIĞI SÖYLENTİLERİ ÇIKAN BULANCAK BELEDİYE BAŞKANI RECEP YAKAR, YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI. YAKAR AÇIKLAMASINDA, "BAZI ÇEVRELER BİLİNÇLİ OLARAK DEDİKODU YAPIYOR" DEDİ 

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, bazı çevrelerin kendisi ile ilgili kasıtlı olarak gerçekle alakası olmayan dedikodular yaydığını açıkladı. Her gün onlarca telefon aldığını ve “Başkanım imza yetkiniz alınmış, göz altına alınmışsınız” türünde sorularla şaşkınlık içerisinde kaldığını vurgulayan Yakar, yazılı bir açıklamada bulundu. Planlı olarak göreve geldiklerinden bu yana çok ağır iftiralarla karşı karşıya kaldıklarını söyleyen Yakar, imza yetkisinin alındığı, tutuklandığı gibi saçma sapan dedikoduların bilinçli olarak bazı çevrelerce yayıldığını dile getirdi.

“Görevimizin başında halkımızın hizmetindeyiz”

Yakar, “Göreve geldiğimizden bu yana bazı iftira çevrelerinin bilinçli olarak iftiralarıyla karşı karşıya kaldık. Özellikle son günlerde şahsımın imza yetkisinin alındığı, gözaltına alındığım gibi akla hayale sığmayacak yalan ve iftiralar bilinçli olarak kamuoyunda algı oluşturmaya çalışılmaktadır. Hiçbir dayanağı ve gerçek yanı olmayan bu iftiraların tamamı asılsızdır, yalandır.

Halkımızın bize verdiği görevimizin başındayız. Rabbim sağlık ve ömür verdiği müddetçe halkımın hizmetkarı olmaya devam edeceğim. Çok kıymetli halkımızdan bu saçma sapan, hayal ürünü iftiralara itibar etmemelerini rica ediyorum.” Dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir