AktüelGiresun

POLİS 169 YAŞINDA…

Giresun İl Emniyet Müdürlüğü görevine atana Uğur Öztürk, Vali Hasan Karahan’ı ziyaret ederek 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Polis Haftası ve 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının Kuruluş yıldönümü etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Karahan’a davetiye takdim eden Müdür Öztürk,Türk Polis teşkilatımızın 169. Yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek,   “Ülke ve Millet bütünlüğünü her koşulda korumanın azim ve kararlılığında olan, yurt genelinde emniyetin sağlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, üstlendiği kutsal görevini gece gündüz demeden, yüksek sorumluluk bilinci, büyük bir Vatan sevgisi ile ifa eden Emniyet Teşkilatı bu gücünü halkımızın destek ve güveninden almaktadır.Kurulduğu ilk günden itibaren halkın can ve mal güvenliğinin yanı, sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışan Türk Polis Teşkilatımız bu günden sonrada aynı görev ve sorumlulukla çalışmaya devam edecektir. Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü kutlamalarında sayın Valimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızı yapacağımız etkinliklere davet ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Karahan, ise“İnsanlarımızın can ve mal güvenliğini en iyi şekilde koruyan Emniyet teşkilatımız tüm bireylerin gönlünde hak ettikleri yeri almıştır ve bundan sonrada almaya devam edecektir. Sahip olduğu donanımla, şartların zorluklarına bakmaksızın 24 saat boyunca halkımızın sevgisi, güveni ve desteğini alarak kesintisiz hizmet vermekte ve bu görevini, layıkıyla yerine getiren tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve muhabbetle kutluyorum. Güvenliğimiz için canla başla mücadele eden ve görevini başarıyla yerine getiren  teşkilat mensuplarına toplumun huzuru için gösterdikleri gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir