GiresunSiyaset

PİRAZİZ’DE GÖRGÜLÜOĞLU DÖNEMİ

KOLTUKTA İLK DEMEÇ: TARAFSIZ OLACAĞIM…

30 Mart  yerel seçimlerinde Giresun’da CHP’nin kazandığı tek ilçe olan Piraziz Belediyesi’nde bugün devir teslim töreni vardı. AKP’li başkan Cafer Mavi görevini düzenlenen törenle Hüseyin Görgülüoğlu’na devretti.

Mavi’ye bundan sonraki yaşamında başarılar dileyen ve plaket takdim eden Görgülüoğlu, “ilçemize yaptığınız hizmetlerden dolayı size teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da görüşmelerimiz sürecek, deneyimlerinizden yararlanacağız” diye konuştu.

DSC_5173
Törene CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, CHP il Başkanı Eşref Karaibrahim, CHP İlçe Başkanı Cavit Turan, belediye meclisi üyeleri ve ilçe halkı katıldı.DSC_5201

 Daha sonra belediye binası girişinde  halka hitap eden Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, tarafsızlık ilkesi içinde görevini yapacağı sözünü verdi. Görgülüoğlu, “bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da herkesi eşit olarak görecek ve adalet içinde ilçeme, halkıma hizmet edeceğim. Oy veren kadar oy vermeyenin de belediye başkanı olacağım. İnşallah el birliği ve güç birliği yaparak ilçemizi geliştireceğiz, önemli hizmetlere imza atacağız”

 dedi.

CHP Milletvekili Karaahmetoğlu da yaptığı konuşmada, Piraziz Belediyesi ile Giresun Belediyesi dayanışma içinde halkımıza hizmet verecektir. Hüseyin Görgülüoğlu’nun başarılı olacağına ve CHP’li bir belediyenin nasıl hizmet yaptığını herkese göstereceğine yürekten inanıyorum. Kendisine destek olacağız” dedi.DSC_5195

AKSU: PİRAZİZ  BELEDİYESİ KARDEŞ BELEDİYEMİZDİR

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ise “Artık Giresun Belediyesi ile Piraziz Belediyesi kardeş belediyesidir” diye konuştu.

Başkan Aksu alkışlarla kesilen konuşmasında, “Keşke başka ilçelerimizi de kazanabilseydik. Böyle takdir edildi. Ama bu Piraziz’in şansına oldu. Burası tek CHP’li ilçe belediyemiz. Biz bütün gücümüzle sizlerin yanında olacağız. Hüseyin başkanla birlikte pek çok projeye imza atacağız.  Ben Giresun’dan burayı ayırmayacağım. Beni de bir Piraziz’li olarak kabul edebilirsiniz. Piraziz Belediyesi Giresun Belediyesi’nin kardeş belediyesidir” dedi.

DSC_5185

Devir teslim töreni, Hüseyin Görgülüoğlu’nun eşi ve meclis üyeleriyle birlikte  kutlamaları kabul etmesiyle sona erdi 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir