logo

reklam
16 Aralık 2014

PAŞAKONAĞI YAYLASI’NDA KAR FESTİVALİ YAPILACAK

Paşakonağı Yaylası’nda Kar Festivali ve Off-Road oyunları düzenleniyor. 

28 Aralık 2014 de yapılacak olan ‘’Paşakonağı Yaylası Kar Festivali ve Off Road Oyunları’’ ile ilgili protokol imzalandı.

Vali Hasan Karahan’ın himayesinde,GİRTAB (Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği)tarafından koordine edilen festival, Giresun Off Road Kulübü ve Off Road 28 kulübü beraberliğinde imzalandı.  Bulancak Belediyesi  ve Kovanlık Belediyesi sponsorluğunda düzenlenecek olan festival için eğlence alanları, kış turizmi aktivite çeşitleri profesyonel ekiplerce hazırlanacak.

Festival süresince sponsor belediyelerce karlar üzerinde ızgarada hamsiler, ateşlerde çorbalar, çaylar ve o ateşlerin közünde patateslerin tadına varılacak, Off-Road araçları eşliğinde spor aktiviteleri ve kartopu oyunları eşliğinde Paşakonağı Yaylası’nda doyumsuz bir kış şenliği geçirilecek.

Kış ve kar oyunlarına, sınırsız aktiviteyle dolu bu ‘’1. Off Road Oyunları ve Kar Festivali’’  için davetiye basımı yapılmayacaktır. Etkinlikten haberdar olan herkesi Paşakonağı Yaylası’na eğlenmeye bekliyoruz. Tüm halkımız davetlidir.

Organizasyon tarihinde kar yağışının olmaması durumunda Festival sonraki haftalara ertelenecektir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?