GenelGiresun

ORHAN ERZURUM’DAN HODRİ MEYDAN…

Milletvekili aday adayı olduğu için kongrede aday olmayan  MHP Giresun İl Başkanı Orhan Erzurum,  görevini il başkanlığına seçilen İbrahim Dizdar'a devretti.

Bunun için parti binasında düzenlenen devir teslim törende konuşan Erzurum, görevini Dizdar'a devretmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "6 yıllık görev süremde,MHP'yi Giresun’da konuşulan, takip edilen ve ilgi duyulan bir parti haline getirdik.Bu süre zarfında partimizi Giresun'da birinci parti yapmak için çabaladık. Görevimizi layıkıyla yerine getirdiğimizi düşünüyorum" dedi.

7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde partisinden milletvekili aday adayı olacağını söyleyen Orhan Erzurum, MHP’nin 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde Giresun’dan milletvekilleri çıkaracağını ve bunun engellenemeyeceğini altını çizdi.

Muhaliflerine meydan okuyan Erzurum, "Birileri siyasi algı operasyonları yapmaya çalışıyorlar. MHP dimdik ayakta olan idealleri olan ideolojisi olan ülküsü olan ve buradaki insanların emeği olan alınteri olan bir partidlr.Buradan herkese sesleniyorum;MHP üzerinde kimse oyun oynamaya kalkmasın MHP Giresun’da 2015 Haziranı’nda milletvekilleri çıkaracaktır. MHP’de emeği, hakkı olmayan MHP üzerinde olumlu düşüncesi olmayan hiç kimse MHP üzerinden siyasi rant sağlamaya kalkmasın bu ekip gerekli cevabı sahada da siyasetten de verir” dedi.

MHP İl Başkanı İbrahim Dizdar ise, Orhan Erzurum ve ekibine yaptıkları çalışmalar için teşekkür ederek, MHP’yi Giresun’da birinci parti yapmak için çalışacaklarını söyledi.

DSC_3841

Töre sonunda Dlzdar, Erzurum'a hizmet takdir  plaketi sundu ve ardında da yeni yönetimle birlikte fotoğraf çektirdiler… 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir