GiresunSiyaset

ORHAN ERZURUM YENİDEN GÖREVDE

Yeniden MHP Giresun İl Başkanlığı görevine getirilen Orhan Erzurum,  yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu.

Erzurum, "Seçimlerin ardından yönetimlerde istifalar nedeniyle çözülmeler ve zafiyetler ortaya çıkabiliyor. Bu sebeple Genel Merkezimizin önümüzdeki iki önemli seçim için daha güçlü bir yönetim kurulmasını istemiş ve bu konuda şahsıma tekrar yetki vermiştir" diye konuştu.

 

DSC_7938

Yerel seçimleri kazanamasalar da başarılı olduklarını öne süren Erzurum "Yerel seçimlerde ilkeli,düzgün,kamuoyunda ses getiren takdir edilen bir çalışma sistemiyle hareket ettik. Ekimimizle birlikte beklenen sonucu alamamış olsak ta partimizin başarısını yükselterek 40 yıldır olmayanı gerçekleştirip iki arkadaşımızı belediye meclisine üye yapmayı başardık. İl genelinde ise oylarımızı artırdık.Reel olarak baktığımızda il genelinde oylarını artırarak seçimlerden çıkan tek parti MHP olmuştur" dedi.

Orhan Erzurum şunları söyledi:"Partimizi büyütmek için ekibimle beraber elimizden geleni yaptık. Partinin kapılarını ve gönüllerimizi herkese açtık.

Bundan sonrada aynı şekilde Partimiz adına İlkeli,dürüst,seviyeli bir siyaset anlayışı gütmeye devam edeceğiz.Siyaseti kapalı kapılar ardında değil tüm arkadaşlarımızla ve Halkımızla beraber yapacağız.

Türk Milletinin Birliğinden Vatanın Bütünlüğünden yana olan,dürüst ,İlkeli başarılı herkesi Milliyetçi Hareket Partisinde Siyaset yapmaya  davet ediyorum"

Siyasetin bir ekip işi olduğu bilincini hiç yitirmeden sorumluluklarımızı yerine getireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir