logo

reklam
06 Mart 2015

ORHAN ERZURUM SAHAYA İDDİALI İNDİ

MHP milletvekili aday adayı Orhan Erzurum, parti il binasında düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığını resmen açıkladı.

Seçilmesi halinde alışılmışın dışında bir milletvekili olacağını söyleyen Erzurum, “Sizleri Mecliste Topal Osman Ağa’ya yakışır şekilde 42. Ve 47. Alayların ruhu ile ve Atatürk’ün izinde Türk milliyetçiliğinden taviz vermeden temsil edeceğim” dedi. Giresun’a hizmeti es geçip, yandaşa, kendine, akrabaya hizmet eden vekillerden olmayacağım” dedi.

Orhan Erzurum, şunları söyledi: “Seka arazisini peşkeş çeken, sonrada geri alıp üzerine konut yapmaya kalkan, limanı kapatıp taş ocağına, otoparka çeviren sonrada market yapmaya çalışan vekillerden olmayacağım.

Stadyumu, kapalı yüzme havuzunu TOKİ’ye devretmeye kalkan AVM’ci, TOKİ’ci, yüzdeci vekillerden olmayacağım.

Fiskobirlik’i ve fındığı kaderine terk eden, sanayiyi bitiren, 10 yılda en az 10 bin kişiyi işsiz bırakan vekillerden olmayacağım.

Söz veriyorum;

Giresun’u orduya bağlamaya çalışmayacağım.

Eğribel tünelini seçim zamanları pankartlarda hayırlı olsun yazıp açan vekillerden olmayacağım.

Giresunspor’a sadece yeşil beyaz atkı ile protokolde maç izleyerek sahip çıkan vekillerden olmayacağım.

Giresun da 30 binden fazla kayıtlı işsiz varken millete iş imkânı sağlamak için partime üye olun, sonra bakarız diyen vekillerden olmayacağım.

Asgari ücretle taşeron üzerinden 100 kişiyi işe sokup Giresun’da istihdam sağladım diye hava atan vekillerden hiç olmayacağım.

Giresun da iki tane hastaneyi kapatıp tek hastane yapan sonrada sağlıkta reform yaptık diyen vekillerden olmayacağım.

Şehrin kendi gibi düşünmeyen tüm kurumları ile siz bizden değilsiniz diye kavga eden ve o kurumların hizmetini baltalamaya çalışan vekillerden olmayacağım”.

12 yıl iktidarda kalıp şehre bir kültür merkezi yapamayan, sahildeki dolgu alanlarını turizme kazandıramayan 5 yıldızlı bir oteli bile şehre getiremeyen vekillerden olmayacağım.

Kendine bir abi vekil bulup 4 yıl boyunca çantasını taşıyan vekillerden olmayacağım.

Seçildiğim takdirde 4 yılımı sadece ve sadece sizlere gülücük göstermekle geçirmeyeceğim.

Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle seçildiğim takdirde gece gündüz bu şehrin bu ülkenin ve çocuklarımızın geleceği için çalışacağım.

Sizlere söz veriyorum;

Halka hizmeti hakka hizmet olarak göreceğim. İstendiği takdirde bu şehre ve bu millete hizmet edilebileceğini ispatlayacağım”.

Orhan Erzurum’un toplantısına il, ilçe yöneticileriyle kalabalık bir partili gurubun katıldığı görüldü. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?