GiresunManşet ÜstüSiyaset

ORHAN ERZURUM, OY İSTEMEYE BAŞLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, Bekirpaşa Caddesi esnafını ziyaret etti.

Dr. Erzurum’un ziyaretlerinden, memnuniyetleri ifade eden esnaflar; “11 yıldır iktidarda bulunan AK Parti’den ve yaklaşık 5 yıldır yerelde iktidarda bulunan CHP’li Belediyeden yeterince hizmet alamadığımız için hayal kırıklığı yaşadık. 30 Mart 2014 Yerel seçimlerin de 2009 seçimlerinde yapmış olduğumuz tercihten de dersler çıkartarak Partilerin değil de adayın şahsında tercihte bulunacağız. Çok geriye gitmez isek son 10 yılda hem AK Parti hem de CHP adayına kredi açıp destek verdik!.. Aynı filmleri, geri sardırmak suretiyle tekrar tekrar izlemek istemediğimizin bilinmesini istiyoruz. Bu kez, İlimizin anahtarını gözümüz arkada kalmadan, teslim edebileceğimiz şehreminimizi bulacağımızın bilinmesini istiyoruz" şeklinde duygularını yansıttılar.

Erzurum ise esnaflara hitaben, “Ben bu şehri ortak akıl ve adalet ile yöneteceğim. Giresun halkı doğrudan yönetime katılacak. Örneklendirirsek ; caddenize bir hizmet yapacağımızda bu konuda öncelikle sizlerin fikirlerine başvuracağız. Neyi nasıl yapacağımızı birlikte kararlaştıracağız. Özetlemek gerekirse şehrimizi birlikte kalkındıracağız. Kaybettiğimiz şehir kültürünü yeniden ortaya çıkartacağız. İnsanlarımıza şehirde yaşadıklarını hissettireceğiz.

Önce Allahın izniyle sonra sizlerin desteğiyle, Giresun Belediye Başkanlığına seçildiğimde her şey halkın gözü önünde ve bilgisi dahilinde gerçekleştirilecek. Özellikle tüm ihaleler Atatürk Meydanına kurulacak dev ekran vasıtasıyla halkımızın gözü önünde gerçekleştirilecektir. Giresun Belediyesinin bütçesini son kuruşuna kadar halkımız için harcayacağız. Çünkü bu parada senin, benim, onun kısacası hepimizin hakkı bulunmaktadır. Turizmi canlandıracağı gibi istihdam yaratıcı projelerimizi de önümüzdeki süreçte sizlerle paylaşacağız” şeklinde konuştu.

Bekirpaşa Caddesi esnaflarının kendisine gösterdiği yakınlıktan ve ilgiden memnun olduğunu ifade eden Erzurum, "Şehrimizin tüm mahallelerini, sokaklarını karış karış gezerek halkımızı dinleyeceğiz, düşüncelerini ve önerilerini alacağız. Çünkü biz bu kenti muhtarlarımızla, demokratik kitle örgütlerimizle yani Giresun halkını ortak aklıyla yöneteceğiz" ifadelerine yer verdi.

Erzurum'un beraberinde İl Başkanı Ozan Köymen, Teşkilat Başkanı Nuri Yazar ile Merkez İlçe eski Başkanı İbrahim Dizdar da yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir