GiresunSiyaset

ERZURUM,AKSU’YU AZ FARKLA SOLLADI

Adsız

GİRESUN28HABER OKUYUCULARINA “KİMİ BELEDİYE BAŞKANI GÖRMEK İSTERSİNİZ; KERİM AKSU MU, ORHAN ERZURUM MU” DİYE SORDU….

Giresun28haber’in okuyucuları arasında ‘ Giresun Belediye Başkanı Kim Olsun?’ sorusuyla yaptığı eğilim yoklaması sona erdi. Cuma günün başlayan oylamada kıran kırana bir yarış yaşandı. Okuyucularımız, aday adaylığı kesinleşen Kerim Aksu(CHP) ve Dr. Orhan Erzurum(MHP)’un seçenek olarak sorulduğu ankete katılarak oy kullandı.

Oylamanın sona erdiği gece saat 12.00 itibarıyla 437 oy veren okuyucumuzdan 228’i Orhan Erzurum’a, 209’u ise Kerim Aksu’ya oy verdi.

Aynı IP numaralı internet adresinden sadece bir kez katılarak oy kullanmanın mümkün olduğu yoklamanın sonuçlarının değerlendirmesini siz okuyucularımıza bırakıyoruz. 

Bundan sonra da seçim sürecine katkı sunan bu tür çalışmalarımız sürecektir.

Amacımız; Giresun’a en iyi hizmet edecek adayın ve kadroların belediye yönetimine gelmesini sağlamaktır. Bu bir sorumluluktur.  

Bu sorumluluktan kaynaklanan ve etik değerlere saygılı yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu uyaran, yönlendiren, etkileyen haber ve yorumlarımızın süreceğini belirtiyor, oylamamıza katılanlara teşekkür ediyor, aday adaylarına başarılar diliyoruz.

 

Bir yorum

  1. çerezleri silerek veya farklı yöntemlerle aynı ip adresinden birden fazla oy atılıyor.anket olursa haber verin.bunu görmemişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir