Genel

ORHAN ERZURUM ÇALIŞIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, Kavaklar, Osmaniye ve Kale Dolmuş hattı çalışanlarını ziyaret etti.

Dolmuşçuların sorunlarını yerinde dinleyen Dr. Orhan Erzurum; “Giresun'da anlaşılan o ki dolmuş hatlarında bir standart bulunmamaktadır. Acilen hatlar bir standarda oturtulmalıdır. Keşmekeşliğe son verilmelidir. Var olan haksızlıkların önüne vakit geçirilmeden geçilmelidir" dedi.

Göreve geldiklerinde Giresun'u ortak akıl ve adaletle yönetileceklerine dikkat çeken Dr. Orhan Erzurum, "Ben yaptım oldu mantığı ile belediye idare etmeyeceğiz. Başta sivil toplum örgütleri olmak üzere vatandaşın ve bu memlekete emeği geçen herkesin görüşleri alınarak ve en doğrusunu bularak hizmet üreteceğiz. Ancak böyle başarı elde edilir. Biz bu şehri seviyoruz. Çocuklarımızın ve gelecek nesillerin daha rahat ve huzurlu yaşaması için kutlu bir yola çıktık. Amacımız Giresun'a hizmet etmek. Niyetimiz halis, iyi şeyler olacak" ifadelerine yer verdi.

Erzurum'a ziyaretlerde MHP İl Başkanı Ozan Köymen, Merkez İlçe Başkanı Gençağa Şahin ile bazı il-ilçe yöneticileri eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir