logo

reklam
22 Kasım 2015

ÖĞRENCİLERE HAMSİ ZİYAFETİ

Giresun Kredi ve Yurt Kurumu (KYK) İl Müdürlüğüne bağlı Seyyid Vakkas Erkek Öğrenci yurdunda kalan öğrencileri, yurt müdürlü tarafından hamsi ziyafeti çekildi.

Yurt Müdürü Nurettin Günay’ın organizasyonunda öğrencilerin sınavlardan sonra stres atması ve birlikte hoşça vakit geçirmesi için düzenlenen etkinliğe öğrencilerin yanı sıra yurt personeli ve davetlilerde iştirak etti.

Giresun Gedikkaya Mahallesindeki Seyyid Vakkas Öğrenci Yurdu (Eski Devlet Hastanesi) bahçesinde hafta sonu düzenlenen hamsi şenliği tam bir şölen havasında geçti.7

Öğrencilerin ve yurt çalışanlarının, yine öğrencilerden oluşan orkestra eşliğinde canlı müzik eşliğinde yan yana dizilen ızgaralarda pişirdiği hamsiler, davetlilere ve öğrencilere ikram edildi.

Yazdan kalma bir havada açık alanda düzenlenen hamsi şenliğinde; öğrenciler hep birlikte müzikler eşliğinde doyasıya eğlenerek sınav streslerini üzerinden atarken, yurt çalışanları, bazı öğretim görevlileri ve davetlilerde ailelerinden ve memleketlerinden uzakta eğitim gören öğrencilerle hep birlikte olarak onlara unutamayacakları bir gün yaşatmanın mutluluğunu tattılar.

Geçtiğimiz aylarda göreve yeni başlayan KYK İl Müdürü Fethi Elmas ve Seyyid Vakkas Yurt Müdürü Nurettin Günay, öğrencilere yönelik düzenledikleri çeşitli etkinliklerle ve sosyal aktivasyonlarla monoton bir yurt ve öğrenci idaresi anlaşıyını bir kenara bırakarak, öğrencilerle yakınen ilgilenen, onlarla değişik etkinliklere katılarak farklı bir yöneticilik anlayışı sergilemek suretiyle öğrenci memnuniyetini ön planda tutan bir idareci profili çizdiler.

Bu iki başarılı idarecinin kısa sürede öğrencilerin sosyal ve psikolojik yönden toplum içerisinde ve sosyal çevre içerisinde daha aktif olarak yer almalarını sağlayacak etkinlikler düzenlenmesi kamuoyu tarafından da takdir ve memnuniyetle karşılanıyor.

Hafta sonu düzenlenen hamsi şenliğine ; KYK İl Müdürü Fethi Elmas’ın yanı sıra bazı öğretim görevlileri, yurt çalışanları ve davetliler katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?