Giresun

NECATİ TIĞLI:AKP ÜLKEYİ FELAKETE SÜRÜKLÜYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında Kahramanmaraş’ta düzenlenen toplantıya katılan Giresun İl Başkanı Necati Tığlı, “İktidarın karanlığa sürüklediği Türkiye’yi aydınlığa çıkarmanın mücadelesi içindeyiz. Önceliğimiz her zaman olduğu gibi mağdurun ve mazlumun yanında yer almak olacak” dedi

Ana muhalefet partisi olarak sorunları çözmenin, ülkeyi aydınlığa çıkarmanın gayreti içinde olduklarını ifade eden Başkan Tığlı, şunları kaydetti:“Toplantımız son derece verimli geçti. Ülkemizin içinde bulunduğu sorunları, çözüm yollarını tartıştık. Bilindiği üzere şu an darbe girişiminden kaynaklı sorunlarımız çoğalmış durumda. İşsizlik her geçen gün artıyor, dolayısıyla huzursuzluk da arttı. Ekonomiye bakıyoruz, rakamları çıkardık, gerçekten felaket.

"SAYISIZ MAĞDUR VAR AKP" 

4 yıldır bu ülkeyi yönetiyor ve gelinen okta vahim. Suriye ile sorun yaşıyoruz. FETÖ terör örgütünün darbe girişimi sonrasında OHAL halindeyiz. Ve faturayı asker, gazeteci, öğretmen, hakim, savcı, sanatçı, iş adamları ödüyor. Cezaevleri dolu. Eskiden bir PKK vardı, şimdi İŞİD, FETÖ. Her geçen gün bir terör örgütü çıkıyor

Biz devletin adalet anlayışı ile yönetilmesini, siyasetin din alanından çıkarılmasını öneriyoruz. Çünkü inançlar üzerinden siyaset yapılmaz. CHP olarak Türkiye Cumhuriyetinin ilkelerinden taviz verilmemesi gerektiğinin altını çiziyoruz. CHP var oldukça bu ilkeleri sonsuza dek yaşatmak için mücadele edeceğimizin bilinmesini istiyoruz.

       “AKP ÜLKEYİ FELAKETE SÜRÜKLÜYOR”

AKP Türkiye’yi felakete sürüklüyor. Ana muhalefet partisi olarak biz yılmayacağız ve ülkemizi aydınlık yarınlara kavuşturacağız. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun da altını çizdiği gibi mazlumun ve mağdurun yanında olup, haklarını sonuna kadar savunacağız.

                                                              

                                                              

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir