logo

reklam
19 Ocak 2018

NECATİ TIĞLI İLÇELERİ GEZİYOR

İkinci kez göreve seçilen Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Başkanı Necati Tığlı “Partililerimizle, STK’larımızla, halkımızla yanyanayız, mücadelemizi birlikte büyütüyoruz” dedi.

Yöneticileriyle birlikte ilçe örgütlerini ziyaret eden Başkan Tığlı, yazılı açıklamasında şunları dile getirdi: “Çalışma tempomuzu daha da hızlandırdık. Bütün enerjimizi sahada harcıyoruz. Çünkü önümüzde kurtuluş savaşı kadar önemli bir seçim var. Ya karanlığa teslim olacağız ya da yan yana gelerek, aydınlığa çıkacağız. Elbette ki ülkemizin hak ettiği yönetim, demokrasi ve aydınlıktır.

Biz demokratik, laik, hukuk devletinden yanayız. Halkımızın endişesi olmasın güzel günler yakında. Tabi ki güzel günlere ulaşmak için topyekün bir mücadele şart. Tek adam rejimine karşı olan, adil paylaşım isteyen, bağımsız yargıyı, ülke bütünlüğünü ve kardeşliği savunan herkesin bu mücadeleye katkı sunması gerekli.

CHP olarak biz sahadayız. Ziyaretlerimiz örgütlerimizden başlayarak, her alana yayılacak. Bu ülkede işsizliği, yolsuzluğu, yoksulluğu yok edeceğiz. Halkımızın yüzünü biz güldüreceğiz”

Piraziz’den başlattıkları ziyareti Bulancak, Güce, Yağlıdere ve Espiye’de devam ettiklerini belirten Tığlı, yönetim kurulu üyeleri ile diğer ilçe örgütlerini de en kısa zamanda ziyaret edeceklerini belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?