GiresunSpor

MUZAFFER DENİZ ANILDI

Anma törenine Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun yanı sıra Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktör Mehmet Birinci, yardımcısı Suat Tekelioğlu, takım kaptanları Ergün Çakır, Selim Akbulut, Eray Değer, Genel Müdür Fatih Hocaoğlu, kulüp personelleri, eski futbolcular, alt yapı hocaları ve oyuncuları ile bazı taraftarlar katıldılar.

Burada bir konuşma yapan ve Giresunspor camiası olarak Deniz'i asla unutmayacaklarını kaydeden Bozbağ, "Giresunspor'a hizmet edenler asla unutulmaz. Büyük başkanlarımızdan Muzaffer Deniz bu kulübe çok büyük hizmetler verdi. Hiçbir zaman unutmayacağız." dedi.

0279xl6922za9440q27ae4

Bozbağ'dan sonar konuşan Başkan Aksu ise, "Muzaffer Deniz maddi ve manevi herşeyini Giresunspor'a veren bir giresunspor sevdalısıydı. Hatta kendisini hastayken ziyarete gittiğim de 'bir küp altınım olsa Giresunspor'a verirdim' diyordu. Böyle Giresunspor'u çok seven bir isimdi. Ruhu şad olsun, kendisini saygı ve özlemle anıyoruz." dedi.

Adını Giresunspor tarihine altın harflerle yazdıran Muzaffer Deniz için dualar okundu, kabri başına çiçekler konuldu ve anma töreni sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir