Aktüel

Müthiş Bir Saat Portalı : modasaat.com

Şıklığına önem veren beyler ve hanımlar, kol saati konusunda hassanız işte sizlere düşünmeden, irdelemeden güvenle alıp yıllarca kullanabileceğiniz bir marka. Günümüzde her ürüne garanti veriyoruz diye vaatlerde bulunuluyor. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki vaatlerin sahipleri ile günü gelip de ihtiyaç duyduğumuzda bir türlü görüşebilmek kısmet olmuyor. Ürünleri alırken ardına kadar açılan kapılar, ürünlerde sorun çıktığında duvar oluyorlar. İşte bu yüzden nereden, kimden, hangi markadan ürün aldığımıza haddinden fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Sizlere bahsedeceğimiz saat markasında sorun çıktığı zaman çözüm bulabileceğimiz kimseler kefiller. Evet, seiko saat modelleri ve fiyatları bizlere ve ceplerimize ne kadar uyumlu bakalım. Belirli fiyat aralıkları ile satışa sunulan bu markanın, pek fazla modeli ve de rengi var.

Gelin hep birlikte bir diğer marka olan guess, markasının bu yıl en moda olan modellerinden bay ve bayanlar için olan bir tasarımını incelemeye alalım. Bu markanın guess saat lacivert rengini hep birlikte araştıralım. Öncelik hep bayanların diyoruz ve bu yıl çok konuşulacak bir tasarımın anlatımına başlıyoruz. Kasa şekli oval olan, kasa rengi gri, kordonu ise silikon olan bu tasarımın kordon rengi laciverttir. Su geçirmeyen bu harika modelin, kasa çapı 39mm, kasa kalınlığı 11mmdir. Mineral cam özelliği bulunan bu harika saatin makine özelliği ise analogdur. Evet, diğer modelimiz ise baylara hitap ediyor. Kasa şekli yuvarlak olan, kasa rengi lacivert bu harika modelin kordonu silikondur. Lacivert kordonlu bu tasarım, su geçirmez, mineral cam özelliği bulunmaktadır. Kasa çapı 12mm. Olan bu saatin kasa çapı 43mmdir.

Her iki markayı da elinizin altına sunan, http://www.modasaat.com/kategori/diesel.aspx sizlere kolaylık sağlıyor. Adeta bir saat mağazasını elinizin altında bulacağınız bu adres sayesinde kıyafetlerinize uyum sağlayacak saatleri kolayca bulabileceksiniz. Farklı markaların farklı modellerini adrese zorlanmadan girip inceleme şansına sahipsiniz. Dünyaca ünlü saat markalarını yakından inceleyip, size hangisinin hitap ettiğini öğreneceksiniz. Birçok markayı ve bu markaların enlerini bulabileceğiniz bu adres sizlerin menfaatlerinizi düşünerek hazırlanmış olan bir kolaylık, ve gezinti alanıdır.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir