Giresun

MUSTAFA KARADERE KARDEŞİNİN YERİNE ADAY

Giresun Ticaret Borsası eski başkanı ve halen Meclis Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Karadere, kardeşi Erol Karadere'nin görev yaptığı Espiye Belediyesi'ne Ak Parti'den başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Erol Karadere’nin üçüncü dönem aday olmaması üzerine aldığı kararla görevinden istifa eden Karadere,Mustafa Karadere, başvuru dilekçesini İl başkanlığına verdi.

Karadere, "Borsa’daki görevimden istifa ederek Espiye belediyesi başkan aday adaylığına resmen başvurumu İl başkanlığına verdim. Partim bu görevi bana tevdi ederse halkımız da uygun görürse Espiye’ye daha fazla hizmet etmek için elimden geleni yapacağım" dedi.

Bir yorum

  1. espiyede bir bu eksikti buda oldu sonunda ama gerçek leri kabul etmek lazım mademki erol karadere belediyeyi gayet itibarlı yönetiyordu neden şimdi bırakıyor benim aklıma tek gelen kardeşinizin yönetim şeklinden memnun olmayan halkın tekrar aile olarak memnuniyetini geri kazanabilmek için göstermiş nlduğunuz bir çabadır sadece ama sizin gerçekten hizmet edeceğinizi ümit ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir