logo

reklam
16 Eylül 2014

“MURŞİT GÜREL ÖNE ÇIKMAK İSTİYOR”

Uzun süredir kaybolan CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim, sonunda ortaya çıktı. Karaibrahim geç de olsa Giresun'un gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. 
İl Genel Meclisi Başkanı Murşit Gürel'in , Belediye Başkanı Kerim Aksu'ya yönelik 'hizmeti engelliyor' sözlerini değerlendiren Karaibrahim, "prim yapmak, öne çıkmak için açıklama yapıyor" dedi.
CHP İl Başkanı şunları söyledi: "Yeni göreve geldiğinden öne çıkmaya çalışıyor. Bundan dolayı da hatalar yapıyor. Prim yapmak için belediye başkanımızı kullanmak istiyor. Başkan Aksu, Rus pazarına karşı Özel İdareye Endüstri Meslek Lisesi arazisini takas etmek için teklifte bulundu. Gelin burayı size verelim. Karşılığında okulun alanını bize verilsin. Bu takas teklifi Giresun için çok güzel. Bu işi çözmek çok kolay. Oturulup konuşulur, halledilir. Ama burada gaye iş yapmak değil. Prim yapmak. Gürel de onu yapmaya çalışıyor" diye konuştu. 
Karaibrahim, seçim sürecinde bazı ilçe başkanlıklarında yeni görevlendirmeler olacağını hatırlattı.

Basın toplantısına CHP İl Genel Meclisi Gurubu Başkanı Mehmet Yılmaz, Giresun Belediye Meclisi Başkan Vekili Hayati Tökez de katıldı. 
 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?