GiresunSiyaset

MURAT KILIÇASLAN’DAN AKP KADIN KOLLARI BAŞKANI BERRİN AYDIN’A ‘SALVO ATIŞ’…

AKP’li bir önceki dönem Giresun Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan, yaptığı açıklamalar nedeniyle disiplin kuruluna şikayet edildi. Nedeni, kendisinin hizmetlerinin AKP milletvekilleri tarafından engellendiğini, milletvekillerinin Giresun’a hizmet de yetersiz kaldığı ve ilçesine sahip çıkılmadığını söylemesi.  Ancak bu nedenle partisiyle ilişkilerini koparma eşiğine olan Kılıçaslan, geri adım atmak yerine,  partisine yönelik eleştirilerini sürdürüyor.

BERRİN AYDIN’A SORDU:” MİLLETVEKİLLERİNİ, BELEDİYE BAŞKANLARINI, TEŞKİLATI NE UĞRUNA SİNDİRDİN?”…
AKP’li başkanın hedefinde bu sefer de Berrin Aydın var. Kılıçaslan, sosyal paylaşım hesabından yaptığı son açıklamasında, Aydın’a ağır eleştiriler yönelterek, “Ak parti kadın Kolları Başkanı milletin seçtiği milletvekillerini sindirmiş..Milletin seçtiği belediye başkanlarını sindirmiş, milletin seçtiği belediye ve il genel meclisi başkanlarını ve üyelerini sindirmiş, teşkilatlardaki il ilçe başkanlarını sindirmiş; tebrik ediyorum sayın başkan seni, sana helal olsun..Ne uğruna sindirdin?” diye sordu.

CUMHURBAŞKANININ FOTOĞRAFINI MI KULLANIYOR?

Berrin Aydın’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’la çektirdiği fotoğrafı kullandığını ifade eden Kılıçaslan, şunları söyledi: “Sen ki bu partiye son çeyreğinde geldin..Ve Giresun tüm seçilmişlerine diz çöktürdün ya, seni tebrik ediyorum. Sebep ne, sadece bak ben Recep Tayyip Erdoğan la direk görüşüyorum, sizi direk Recep Tayyip Erdoğan’a şikayet ederim..Vay bee sana helal olsun..25 yıllık siyasetçiyim senin gibi başarılı bir ne kadın Kolları Başkanı gördüm ne milletvekili, ne belediye Başkanı gördüm..Sayın başkan, seni gönülden yürekten tebrik ediyorum..Sayın başkan asla niyetim partime hakaret değil, partimi rencide etmek değil..Sadece partime verdiğin diksiyon ve temsil edişinin katkılarını paylaşmak..Sen iyi ki bu partiye geldin, sen gelmeseydin ne olurdu bu parti..Sanırım sen gelmeseydin bu parti yerlerde sürünürdü..Duruşunla bu partiyi şaha kaldırdın..Tebrik ediyorum..Senin emin ol bir suçun yok..Sana bu denli yetki verenlere üzülüyorum..Basiretsiz siyasetçiler deyince arkadaşlar üzülüyor, beni disipline veriyor..Ama size helal olsun. Tüm basiretsiz siyasetçilerin basiretinin üstünde siyaset yapıyorsunuz..Tebrikler…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir