logo

reklam

MUHTARLARA ‘SANDIKLARA SAHİP ÇIK’ ÇAĞRISI

Cumhuriyet Parkı’nda yapılan toplantıya katılan ve ilk konuşmayı yapan Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, muhtarlığın demokrasinin en önemli kurumu olduğunu belirterek,”bizim iktidarımızda, sizleri görüşlerinize göre bölmeyeceğiz.Hepinizle hizmet ihtiyaçlarınızı belirleyerek, sorunlarınızın çözümlenmesine çalışacağız” dedi.

 

 

DSC_0088

CHP Milletvekili, “13 yılda sizleri siyasi iktidar, kendi memuru gibi zannetti. Son günlerde de saraydaki kişi sizi ayağına çağırıp algıları yönetmek için konuşmalar yapıyor.Kendini muhtarbaşı sanıyor. Tarafızlığınıza gölge düşürmeden görev yaptığınızı eminim.Sizler bizim başımızın tacısınız. Hepiniz iyi insanlarsınız. Böyle olmasa muhtar seçilemezdiniz. Sizler hiçbir baskıya boyun eğmezsiniz. Bu seçimler çok önemli. 1 Kasım’da sandık başına gideceğiz. Sandık kutsal bir emanettir. Hepimiz sandığa sahip çıkmalıyız “ şeklinde konuştu.

Başkan Aksu Kerim Aksu ise, köylere gitmesi gereken ödenekle limana bina yapıldığını iddia ederek, Nurettin Canikli’ye yüklendi. Aksu,şunları söylei: “ Köylerde yol, su sorunu duruyor. Bakın 13 yıldır önemli görevlerde bulunan, bakanlık yapan AKP adayı temeller atıyor. Seçime bir hafta kalmış bunlar halen temeldeler. 13 yıllık iktidarda hangi hizmeti yaptılar. Toplu açılış yapacakları yerde temel atıyorlar. Bunları iyi değerlendirmelisiniz. Bunların birinci ve ikinci sıra adayı otelde kalıyor. Sizler muhtarlar olarak önemli bir güce sahipsiniz. Bu şehrin emeğini peşkeş çektirmeyin. Mahalle ve köyünüzdeki seçmenlerin oy kullanması için özen göstermelisiniz. Bu geleceğimiz için, demokrasi için , ülkemiz için çok önemlidir. “

Toplantıya, İl Başkanı Sinan Kitapçı, Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu, il genel meclisi üyeler ile CHP Eski Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran da katıldı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?