Giresun

MİLLETVEKİLİ KADİR AYDIN, KERİM AKSU’YA NEDEN ‘AHLAKSIZ,SAYGISIZ’ DEDİ

SALVO ATIŞLAR:"GÜLER YÜZLE HALKI KANDIRIYOR. VAAT ETTİKLERİNİ YAPMADI. AK PARTİNİN YAPTIKLARINDAN PRİM ELDE EDİYOR. BU AHLAKSIZLIKTIR"

KERİM AKSU BU SUÇLAMA, İDDİA VE SERT SÖZLERE NE DİYECEK?

Adalet ve Kalkınma Partisi Giresun Milletvekili Kadir Aydın, düzenlenen basın toplantısında, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya ağır sözlerle yüklendi. Aksu’yu güler yüzle halkı kandırmakla suçlayan Aydın “Vaat ettiklerinin hiçbirini yapmamışsın, birde AK Partinin yaptıklarından prim elde etmeye çalışıyorsun. Bu ahlaksızlıktır, bu saygısızlıktır. Emeğe saygısızlıktır.  Kerim bey güler yüzle 10 yıl Giresun’u kandırdı kardeşim. Hiç yaptığı bir şey yok. Gitsin belediyeciliği, Şebinkarahisar’dan, Duroğlu’ndan öğrensin, diğer belediyeleri söylemiyorum” diye konuştu.

Aydın, konuşmasında şunları söyledi:“Ordu-Giresun havaalanı açılışında Kerim bey konuşturulmayacak, bunun dayağını Giresun’da biz yiyeceğiz. Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapılacak. Biz yeterince bunu anlatamayacağız, bunun yeterince alkışını alamayacağız, Kerim bey bu hastanenin işçileriyle sabah kahvaltısı yapacak ve bunun pirimini yapacak. Bundan ekmek çıkarmaya çalışacak.

Giresun’un en yüksek 22 katlı binasına izin verecek, bunun dayağını yemeyecek, AK Parti Atatürk Stadı arazisine millet bahçesi yapacak. Bunu belediye meclisi imar değişikliğiyle Kerim bey yapmış olacak, buradan pirim yapmaya çalışacaksın. Bu çok yakışık alan şeyler değil.

“BİZİM ARAMIZDAKİ SÜRTÜŞMEDEN KERİM AKSU’YA BİR ŞEY ÇIKMAZ”

Ne yaptın sen bu şehre? Cumhuriyetçiyiz, Giresun’u ikinci İzmir yapacağız diyeceksin. Peki, hizmet nerede kardeşim? Cumhuriyet sevgisi çalışmakla, hizmet etmekle olur. Hepimiz daha Cumhuriyetçiyiz. Daha fazla Atatürkçüyüz. Hiç kimse böyle boş kavramların arkasına sığınıp da milleti kandırmaya yeltenmesin. Vaat ettiklerinin hiçbirini yapmamışsın, birde AK Partinin yaptıklarından prim elde etmeye çalışıyorsun. Bu ahlaksızlıktır, bu saygısızlıktır. Emeğe saygısızlıktır. Bizim aramızdaki sürtüşmeden Kerim Aksu’ya bir şey çıkmaz. Hiç boşuna heveslenmesinler. Hiç yeltenmesinler. Zaten bizim aramızda bir şey yok. Biz Giresun’un selameti için, kendi sıkıntılarımızı rafa kaldırdık. Günaydın Kerim bey.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir