GiresunUlusal

MİLLETVEKİLİ BEKTAŞOĞLU YARALI ASKERİ ZİYARET ETTİ

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresun’u Gümüşhane’ye bağlayan karayolunda devriye görevi sırasında Aslancık mevkiinde meydana gelen terör saldırısında yaralanan uzman çavuşu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi'ne giden Bektaşoğlu, burada yaralı askeri ziyaret ederek kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.
İl Sağlık Müdürü Ahmet Bal ve Başhekim Yardımcısı Tuncer Öztürk’ten askerin sağlık durumuyla ilgili bilgi alan Milletvekili, saldırıyı kınadı.

DSC_0291

Halkı duyarlı olmaya çağıran CHP Milletvekili Bektaşoğlu yaptığı açıklamada, geçtiğimiz hafta Güce’de de karakol ve düğün yapan halka teröristler tarafından saldırı düzenlendiğini hatırlatarak, olayların faillerinin biran önce yakalanmasını istedi.  Tirebolu-Doğankent ve Aslancık halkına ve TSK'ya geçmiş olsun dileyen Bektaşoğlu,” PKK, siyasi iktidarın ‘çözüm süreci’nden yüz bularak kaçma, barınma ve konuşlanma imkanı bulduğu  Karadeniz’i eylem alanına çevirmek için hazırlıkta olduğu görülüyor. Huzurumuzu bozmaya çalışan, halkımıza, askerlerimize pusu kuran bu hainlere gereken ders en kısa zamanda verilecektir.

Halkımızın duyarlılığı, güvenlik güçlerimizin kararlığı sürmelidir”dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir