logo

reklam

MİLLETVEKİLİ BEKTAŞOĞLU TBMM’YE FINDIKLA GELDİ

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, “Halkımız bize ana muhalefet partisi milletvekilliği görevi verdi. Bunu hakkıyla ve layıkıyla yerine getireceğim. Giresun’un hizmet önceliklerini biliyorum. Yeni dönemde bunların takipçisi olacağım. Bununla birlikte özel projelerim de olacak” dedi.

 

 

 

????????????????????????????????????

Bektaşoğlu, 26. Dönem TBMM milletvekili olarak dün yemin ederek görevine başladı.  Tören öncesinde kayıt yaptıran Bektaşoğlu, tıpkı geçen dönemde olduğu gibi basın mensuplarına ve görevlilere Giresun kalite hediye fındık dağıttı.  Bektaşoğlu burada yaptığı açıklamada, fındığın ülkemiz için önemine değinerek,”ben Giresun’un ve ülkemizin en önemli geçim kaynağı, milli değerimiz fındık üreticisi bir ailenin çocuğuyum. Bütün üreticiler gibi her şeyimizi fındığa borçluyuz. Görev dönemimde bu borcumu fındığın bölgemize ülkemize daha çok kazanç getirmesi için çaba harcayarak ödeyeceğim. Giresun’un her şeyi gibi, fındığını da temsil edeceğim” diye konuştu.

????????????????????????????????????Yapıcı, uzlaştırıcı, birleştirici bir milletvekili olacağını belirten CHP Milletvekili, Giresun’daki belediyeler, STK’lar, muhtarlar, basın-yayın kuruluşlarıyla sık sık toplantılar yaparak sorunları belirleyip çözüm yollarıyla birlikte TBMM’ye taşıma sözü verdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?