Giresun

MİLLETVEKİLİ BEKTAŞOĞLU 2.OSB’Yİ ZİYARET ETTİ

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Bulancak Pazarsuyu Mevkiine kurulacak olan  2.Organize Sanayi Bölgesi’nin Giresun’un ekonomik olarak kalkınması ve gelişmesi için önemli olduğunu belirtti.

Bektaşoğlu, 2.Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Bahadır Yılmaz’ı ziyaret ederek bölgenin son durumu ile ilgili bilgiler aldı.

 

 

DSC_6795

Müdür Yılmaz’ın verdiği bilgiye göre 170 yatırımcının arsa talebinde bulunduğu bölgenin imar planının onaylandı. Yılmaz, tapu tescil işlemleri için imzaların atıldığını ve bundan sonra ki etapta arsa tahsislerinin yapılacağını söyledi.
Milletvekili Bektaşoğlu, ise “Bulancak 2. OSB, yatırımcı için oldukça cazip bir yerde. Havaalanına yakın, iki ilin ortasında, sahil yolunun hemen kenarında. İyi bir planlama ve çalışma yapıldığını ve firma tercihlerinde seçici davranıldığını görüyorum. Heyecan duydum. Aldığım bilgiler doğrultusunda üzerimize düşen ne olursa yapacağız. Giresun’a yapılan iyi ve güzel hizmetlerin yanındayız, destekçisiyiz.  İnşallah OSB cazip bir merkez haline gelir, ilimizin kalkınmasına, gelişmesine katkı sunar. İstihdam imkanlarını artırır” dedi.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişiyle sürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir